«Навіть 5 грн допоможуть рятувати життя»: у батальйоні «Госпітальєри» просять українців про допомогу

«Навіть 5 грн допоможуть рятувати життя»: у батальйоні «Госпітальєри» просять українців про допомогу

Медичний добровольчий батальйон «Госпітальєри», що займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених бійців, просить українців приєднатися до збору 15 мільйонів гривень для забезпечення діяльності батальйону.

За інформацією hromadske про це повідомила командирка батальйону Яна Зінкевич на день восьмиріччя організації.

«Багаторічна робота наших добровольців, надання допомоги понад 5 тисячам поранених — це заслуга кожного з нашої команди. Пишаюся бути командиркою кожного. І вже будую плани, що ми робитимемо після перемоги», — зазначила вона.

Зінкевич закликає українців приєднатися до збору коштів, які забезпечать діяльність батальйону «Госпітальєри». Переконує, що завдяки пожертвам навіть 5-10 гривень парамедикам вдається рятувати життя вже протягом 8 років.

Реквізити для допомоги можна знайти в дописі командирки батальйону. Для порятунку життів «Госпітальєри» потребують також великого переліку медикаментів та розхідників.

Найбільша потреба наразі є в джгутах-турнікетах — сучасних високоефективних засобах для зупинки кровотечі, адже за поранення це важливо зробити впродовж перших 30 секунд.

Більше про батальйон

З 2014 року «Госпітальєри» займаються наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів із фронту. За 8 років війни на Донбасі парамедики на передовій врятували понад 3 тисячі поранених, а з моменту повномасштабного вторгнення вже понад 2 200 життів.

«Госпітальєри» — добровольча організація парамедиків, члени якої — це волонтери, які не отримують зарплат. Батальйон не має підтримки від держави та існує лише завдяки людям, які долучені до роботи організації, та благодійним внескам, які надходять.

 

Вікторія Коломієць