Нардеп з Волині каже, що діти покійного Єремеєва отримали компенсацію, родина заперечує, – ЗМІ

Нардеп з Волині каже, що діти покійного Єремеєва отримали компенсацію, родина заперечує, – ЗМІ

Судові тяганини щодо успадкування частки групи компаній «Континіум», яка належала Ігорю Єремеєву, тривають вже сім років. І, за словами дружини покійного Тетяни, розтягнуться ще мінімум на два роки. За цей час дітей бізнесмена вже вивели з бенефіціарів основних фірм групи та нібито заплатили компенсацію.

За інформацією «Сили правди» про це йдеться в статті журналу «Forbes Ukraine» «Підвішений спадок».

Ігоря Єремеєва не стало 12 серпня 2015 року. Він помер в швейцарській лікарні, де так і не вийшов з коми після падіння з коня. З того часу тривають судові тяганини, де його дружина Тетяна судиться із власниками «Континіуму» за частку, яка становить 25%.

Процес ускладнює те, що цю частку нібито передали у 2014 році в керування трасту R&S Trust на 360 років.

У лютому 2022 року дітей покійного бізнесмена Романа і Софію вивели з бенефіціарів ключових компаній «Континіуму». Тепер, згідно із даними аналітичної системи «YouControl», власників лише два: Степан Івахів і Сергій Лагур, які мають по 50% акцій. Угоду про викуп часток дітей погодив Антимонопольний комітет України.

«Восени 2022 року Роман і Софія Єремеєви мали отримати значні грошові виплати від R&S Trust», – повідомили Лагур та Івахів в письмовій відповіді «Forbes Ukraine».

Анонімне джерело журналу додає, що йдеться про мільйони доларів. Водночас син Єремеєва Роман каже, що не має жодного стосунку до продажу компанії WOG.

«Питання спадкового майна і різних маніпуляцій з активами мого покійного батька залишаються основними претензіями до колишніх партнерів батька», – написав він в письмовій відповіді журналу.

Роман не сказав, чи отримав він гроші від продажу WOG, зсилаючись на те, що суди ще тривають.

А ось Тетяна Єремеєва конкретніша: «Я нічого не отримувала. Мої діти нічого не можуть отримати, поки триває судовий процес». 

Також вдова додала, що суди розтягнуться ще мінімум на два роки.

Юристи вважають, що обидві сторони можуть казати правду. 

«Виплати дітям та їхній доступ до трасту дійсно міг бути заблокований в рамках судових спорів», – пояснює радник з безпеки бізнесу Justcutum Станіслав Борис.

Фактично це означає, що судова суперечка між вдовою Єремеєва та його бізнес-партнерами не дає можливості дітям отримати спадок.

Нагадаємо, раніше «Сила правди» розповідала, які місця посіли народні депутати з Волині Ігор Палиця та Степан Івахів у новому рейтингу ТОП-100 найбагатших українців від «Forbes».

 

Костянтин Яворський