На Волині судитимуть посадовця, який привласнив велику суму при підключенні закладів до інтернету

На Волині судитимуть посадовця, який привласнив велику суму при підключенні закладів до інтернету

Директора одного з волинських підприємств судитимуть за підробку документів і привласнення понад одного мільйона гривень під час підключення навчальних закладів до інтернету.

Як повідомляє “Сила правди” про це інформують у пресслужбі Волинської обласної прокуратури.

Прокурори Ківерцівського відділу Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення директором одного з волинських підприємств службового підроблення й привласнення чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Слідство встановило, що у 2019 році підприємство згідно з договором, укладеним із відділом освіти та молоді однієї з районних державних адміністрацій, виконувало роботи з організації підключення та доступу до локальної мережі Інтернет навчальних закладів району.

Упродовж листопада-грудня 2019 року директор товариства вніс в акти виконаних робіт завідомо неправдиві відомості про використані під час проведення робіт матеріали та їх вартість на суму понад 1 млн грн, а також підписав ці акти та скріпив печаткою підприємства.

На підставі підроблених посадовцем документів кошти перерахували із бюджету на рахунки товариства.

За ці незаконні дії директор підприємства відповість перед судом.

Нагадаємо, напередодні «Сила правди» повідомляла, що у Києві судять волинських комуністів Олександра і Михайла Кононовичів за дії, спрямовані на насильницьке повалення конституційного ладу.

Ніна Заболотня