На Волині стартував освітній проєкт на тему євроінтеграції

На Волині стартував освітній проєкт на тему євроінтеграції

21 листопада 2022 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася презентація проєкту «Волинський центр європейських студій: зелене та безпечне сусідство» (VCES) програми Європейського Союзу ERASMUS+.

Ця ініціатива спрямована на поглиблення інформування та навчально-наукової діяльності з євроінтеграційної тематики серед школярів, студентів ВНЗ, вчителів, викладачів, експертів з права, політиків ат посадовців.

«Досягнути запланованих цілей ми хочемо завдяки організації відкритих безкоштовних навчальних курсів, створенню веб-сайту VCES, виданню тематичних книжок, друку та поширенню буклетів та брошури. Також хочемо створити збірку матеріалів міжнародної конференції та опублікувати тематичні статті у національних та міжнародних журналах», – зазначає координатор Проєкту, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проєктами ВНУ імені Лесі Українки Андрій Бояр.

Професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та управління проєктами ВНУ імені Лесі Українки Андрій Бояр

Він додає, що триватиме проєкт до 2025-го року. Для проведення занять у рамках згаданих навчань буде залучено досвідчених фахівців з ВНУ імені Лесі Українки, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Києво-Могилянської академії, Поморської академії у Слупську (Республіка Польща).

Додаткову інформацією можна отримати у менеджерів проєкту:

м. Луцьк, просп. Волі, 13, каб. 322

тел.: 066 96 70 902 (Ірина Кицюк), 095 55 54 792 (Вікторія Панас)

E-mail: mevup@vnu.edu.ua

Веб-сайт: www.jmcoevces.wordpress.com