На Волині районна лікарня заплатила за ремонт укриття «авансом». Правоохоронці відкрили справу

На Волині районна лікарня заплатила за ремонт укриття «авансом». Правоохоронці відкрили справу

Колківська районна лікарня розрахувалася із підрядником за ремонт укриття, якого ще й не починали. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, підозрюють службове підроблення.

Як дізналася «Сила правди» про це йдеться в ухвалі Ківерцівського районного суду.

26 грудня 2022 року комунальне підприємство «Колківська районна лікарня» уклало договір про поточний ремонт укриття з приватним підприємцем Володимиром Ярмолюком. Усі роботи підрядник, згідно договору, мав право виконати протягом 64 днів. Однак, кошти йому заплатили наперед. І акти виконаних робіт, і проплату на суму 88 тисяч 540 гривень комунальна лікарня провела через два дні після підписання договору – 29 грудня.

Тепер за справу взялися правоохоронці.

6 січня 2023 року вони на основі ухвали суду провели огляд укриття і встановили, що зазначені в договорі роботи не виконувались. Тепер же через суд слідчий Луцького районного управління поліції ГУНП просить дозвіл на проведення будівельно-технічної експертизи співробітниками Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Згідно з даними аналітичної системи «YouControl», Володимир Ярмолюк – підприємець з Маневиччини. Серед видів його діяльності – торгівля, монтажні роботи, дизайн, оренда транспорту, перевезення, малярні, штукатурні та столярні роботи.

Ярмолюк є не дуже активним учасником державних закупівель, впродовж 2020-2022 років бюджетні установи уклали з ним чотири договори на загальну суму 217 тисяч гривень. Торік підприємець, окрім 88 тисяч 540 гривень за невиконаний ремонт укриття Колківської лікарні, отримав ще 36 тисяч 500 гривень за ремонт сховища Затурцівської спеціальної школи «Центр освіти». Там же він виконував невелике замовлення на 50 тисяч гривень і в 2020 році.

А от у 2021 році ремонт у Володимира Ярмолюка замовляли і самі поліцейські. Тоді за 42 тисячі гривень він ремонтував приміщення Роти поліції особливого призначення ГУНП у Волинській області у Луцьку.

«Сила правди» буде стежити за результатами кримінального провадження.

Нагадаємо, «Сила правди» розповідала, де і скільки на Волині витратили на ремонти укриттів.

 

Юлія Галецька