На Волині на базі платформи “СпівДія” запрацює безкоштовна юридична та психологічна підтримка. Як її отримати

На Волині на базі платформи “СпівДія” запрацює безкоштовна юридична та психологічна підтримка. Як її отримати

Волиняни можуть отримати безплатну психологічну та юридичну підтримку від “СпівДії”.

Волиняни та вимушено переміщені особи на території області можуть отримати юридичну та психолоічну підтримку в рамках діяльності офіційної платформи “СпівДія”. Її роботу координують органи влади разом із волонтерами.

Для того, щоб подати заявку на підтримку, потрібно заповнити відповідну форму: https://airtable.com/shrfgyZ1ko5UYxR9r

Волонтерське об’єднання “СпівДія” координується за підтримки Офісу Президента України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством молоді та спорту України. Створення платформи ініційовано волонтерами разом із Координаційним штабом з гуманітарних і соціальних питань для ефективної організації допомоги населенню. Дізнатися більше можна на офіційному порталі об’єднання.

На базі платформи відбувається взаємодія фізичних осіб, волонтерських організацій та фондів. Верифіковані волонтери в режимі реального часу допомагають громадянам – збирають всі потреби та наявні ресурси, оперативно відправляють гуманітарну допомогу та медичні засоби тим, хто цього потребує найбільше, а саме: населенню та волонтерам, установам, що приймають вимушено переміщених осіб, шелтерам.

 

ГО “Молодіжна платформа”