На Волині люстрували заступника головного міліціонера області

На Волині люстрували заступника головного міліціонера області

Заступника начальника управління МВС України у Волинській області та начальника міліції громадської безпеки Володимира Поліщука звільнили в рамках проведення люстрації.
Про це йдеться на сайті єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади».

Поліщука звільнили за наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27.10.2014 № 2239 о/с.
Також для Поліщука передбачена заборона займати посади, щодо яких здійснюється очищення влади протягом 10 років.

Нагадаємо, волинські революціонери неодноразово звинувачували Володимира Поліщука у тому, що він на посаді начальника міліції громадської безпеки нібито організовував поїздки волинського «Беркуту» в Київ та перешкоджав проведенню мирних протестів.

Законом «Про очищення влади» передбачена люстрація посадових та службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, в тому числі суддів, співробітників органів внутрішніх справ, прокуратури України та інших правоохоронних органів, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю, що встановлено рішенням суду щодо них, яке набрало законної сили, здійснювали заходи, спрямовані на перешкоджання реалізації конституційного права громадян України збиратися мирно і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації або спрямовані на завдання шкоди життю, здоров’ю, майну фізичних осіб у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Після Революції гідності Поліщука привселюдно ставили на коліна на Театральному майдані Луцька. Також революціонери вимагали звільнення Поліщука, а також інших заступників начальника обласного УМВС Олександра Никитюка і Михайла Руденка.

До слова, Михайла Руденка, якого перевели із Волинського УМВС у Житомирське на посаду першого заступника начальника, також люстрували наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27.10.2014 2239о/с.

Крім Поліщука із волинських силовиків раніше вже люстрували першого заступника начальника УСБУ у Волинській області Ігоря Бабінця, заступника начальника УСБУ у Волинській області Віктора Унігу і начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, та процесуального керівництва прокуратури Волинської області Володимира Троца.