На Волині чоловіка оштрафували на 17 тисяч за те, що «під шафе» тицяв гроші патрульним

На Волині чоловіка оштрафували на 17 тисяч за те, що «під шафе» тицяв гроші патрульним

На Волині дебошир з філармонії давав гроші патрульним, щоб вони закрили очі на правопорушення. Думав відмазатись за 1,5 тисячі гривень, а влетів на 17.

Як повідомляє «Сила правди» Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду від 28 грудня 2022 року. 

2-го грудня звукооператор Волинської обласної філармонії Вадим Шматенюк п’яним розгулював у селі Забороль. Поліція звернула увагу на чоловіка, бо він в темну пору доби йшов по проїжджій частині без світловідбиваючих елементів на одязі. 

«Особа перебувала у громадському місці в стані алкогольного сп’яніння, чим ображала людську гідність та громадську мораль, за що й була зупинена працівниками поліції», – йдеться у вироку суду.

Сидячи у поліцейській машині він запропонував правоохоронцям хабаря, аби ті не складали на нього протокол про правопорушення.

«В подальшому, щодо особи було здійснено превентивний поліцейський захід у виді поліцейського піклування та доставлено до місця фактичного проживання», – йдеться у вироку. 

Натомість п’яний звукооператор не заспокоївся. В автомобілі поліції він, як сказано у вироку, поклав патрульному на стегно 1500 гривень. Відтак до порушення правил дорожнього руху і громадського порядку додався кримінал. 

Під час судового засідання Шматенюк вину свою визнав та щиро розкаявся. Суддя Алла Полюшко вирішила конфіскувати ці кошти, а також оштрафувати чоловіка на 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, «Сила правди» розповідала, що на Волині засудили поліцейського, який взяв хабар у співучасника злочину.

 

Юлія Галецька