На українців у серпні чекають довгі вихідні. Коли відпочиватимемо?

На українців у серпні чекають довгі вихідні. Коли відпочиватимемо?

У серпні 2021 року на українців чекає один додатковий вихідний та одна робоча субота. Усе через святкування 30-ї річниці Дня незалежності України.

За інформацією hromadske святкуватимуть українці у вівторок, 24 серпня. У зв’язку з цим вихідними будуть одразу чотири дні поспіль — зокрема і понеділок, 23 серпня, перед святом. Тож українці матимуть довгі вихідні 21-24 серпня (субота, неділя, понеділок та вівторок).

Натомість субота, 28 серпня, буде робочим днем. Україна відпрацьовуватиме за вихідний день 23 серпня.

Загалом у серпні цього року в Україні буде 21 робочий день і 10 вихідних.

Як святкуватимемо?

Святкування 30-річниці незалежності України триватиме упродовж трьох днів — з 22 по 24 серпня. У ці дні відбудеться низка офіційних та розважальних заходів.

24 серпня на центральній вулиці Києва відбудеться парад Збройних сил України. У цей день відбудеться концерт італійського співака Андреа Бочеллі.

На вечір на стадіоні «Олімпійський» розпочнеться шоу «Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни». Там візьмуть участь естрадні зірки, артисти оперу та балету, симфонічний оркестр.

Президент обіцяє єдиний музичний перформанс пісень, які стали спадщиною минулих поколінь, і хітів майбутнього. Завершиться концерт феєрверками.

Детальніше про святкування та офіційні події читайте тут.