На хабарі у 35 тисяч доларів затримали депутата Волинської облради: подробиці

На хабарі у 35 тисяч доларів затримали депутата Волинської облради: подробиці

Депутата Волинської обласної ради викрили на отриманні хабара у сумі 35 тисяч доларів США. Йдеться про Валентина Кошельника, який раніше був й помічником народного депутата Ігоря Гузя.

За інформацією «Сили правди» про це повідомили у Національному антикорупційному бюроСпеціалізованій антикорупційній прокуратурі і Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції.

Директора Володимирського спортивного ліцею, депутата Волинської обласної ради Валентина Кошельника затримали 12 вересня на місцевому стадіоні «Олімп».

«За даними слідства посадовець вимагав неправомірну вигоду від фізичної особи, яка мала намір придбати земельну ділянку на території однієї з територіальних громад Волинської області з метою подальшого створення на ній підприємства з утилізації відходів. В обмін на «винагороду» депутат обіцяв забезпечити прийняття місцевою радою низки рішень необхідних для отримання земельної ділянки у власність», – йдеться у прес-релізі НАБУ.

Протягом квітня-травня поточного року посадовець одержав у вигляді «завдатку» частину неправомірної вигоди у розмірі 10 тис. доларів США, а після отримання залишку у сумі 25 тис. доларів США та обміну їх на євро з метою замести сліди був затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Розслідування зазначених фактів НАБУ і САП розпочало після звернення підприємця до Національного бюро з відповідною заявою.

 

 

 

Костянтин Яворський