MuzReverse. Фіолет

Гурт «Фіолет» вже давно завоював прихильність українських слухачів. Вони одні з тих, хто повністю віддаються музиці та не перестають творити. Про Х-Фактор, творчість та нові проекти розповідають учасники гурту у новому випуску «MuzReverse».
0

MuzReverse. Антитіла

Один з найуспішніших українських музичних колективів, гурт «Антитіла», завітав до Луцька. Журналістам «Громадського. Волинь» вокаліст Тарас Тополя розповів про творчий шлях колективу, волонтерство, російськомовну музику тощо. Детальніше дивіться у програмі «MuzReverse».
0

MuzReverse. Rock-H / Рокаш

Гурт «Rock-H / Рокаш» - ексцентричні хлопці з міста Мукачева. Нещодавно вони виступили з концертом у Луцьку. Користуючись нагодою журналісти «Громадського. Волинь» поспілкувалися з вокалістом гурту Віктором Янцо. Що з цього вийшло — дивіться у новому випуску «Muzreverse».
0

MuzReverse. One Light Inside

Луцький гурт «One Light Inside» трохи менше, ніж за два роки свого існування вже встиг назбирати матеріалу на великий сольний концерт. Послухати музикантів прийшло більше ніж півтисячі прихильників. А журналісти «Громадського. Волинь» змогли ще й поговорити з хлопцями та випитати усі цікавинки про діяльність команди.
0

MuzReverse. Panivalkova

Нещодавно до Луцька з концертом завітали київські панянки з яскравими неординарними образами та милозвучною музикою – гурт «Panivalkova». Користуючись нагодою, журналісти Громадського. Волинь поспілкувалися з дівчатами.
0

MuzReverse. Монте Крісто

Столичний гурт з майже двадцятирічною історією завітав до Луцька. Це добре відома багатьма своїми хітами команда «Монте Крісто». Про українську музику загалом, про сьогодення і плани гурту – у програмі «MuzRеvers».
0

MuzReverse. 5 Vymir

Нещодавно в Луцьку відбувся концерт київського інді-гурту «5 Vymir». Скориставшись нагодою, журналісти «Громадського. Волинь» поспілкувалися з учасниками гурту про майбутній альбом, квотування української музики, творчість гурту та про багато іншого.
0

MuzReverse. Біла Вежа

У сьогоднішньому випуску програми «MuzReverse» команда, яка завітала до Луцька вперше. Це учасники шоу «Х-фактор» гурт «Біла Вежа».
0

MuzReverse. Віктор Пашник

У неділю, 20 березня, до Луцька з концертом завітав український бард, бандурист Віктор Пашник. Користуючись цією можливістю, журналісти програми «MuzReverse» завітали на виступ музиканта та поспілкувались із ним.
0

На «Громадському.Волинь» стартує нова програма «MuzReverse»

Як ми й раніше анонсували, розпочинаємо випуск нової програми «Громадського.Волинь» «MuzReverse».
0