MuzReverse. One Light Inside

Луцький гурт «One Light Inside» трохи менше, ніж за два роки свого існування вже встиг назбирати матеріалу на великий сольний концерт. Послухати музикантів прийшло більше ніж півтисячі прихильників. А журналісти «Громадського. Волинь» змогли ще й поговорити з хлопцями та випитати усі цікавинки про діяльність команди.

Сьогодні у вас був великий сольний концерт. Розкажіть про ваші емоції та враження. Концерт виправдав ваші очікування?

Валентин Мушинський: Ми дуже раді, що прийшло стільки молоді нашого місця. Ми раді, що концерт вдався. Ми задоволені сьогоднішнім виступом.

А публіка вам більше подобається місцева луцька чи у інших містах?

Валентин Мушинський: Ми рідко граємо в Луцьку. Кожне місто має свій контингент, він особлива. Один раз в нас був концерт в Польщі, де ніхто не відривався. Але коли включили світло, то ми побачили,що там були люди за 60.

В яких країнах бували?

Валентин Мушинський: Були в Австрії, Польщі та Білорусі.

На скільки там відрізняється якість концертних майданчиків?

Валентин Мушинський: По різному буває. Бувають і в Європі не дуже класні клуби. Але є й набагато кращі, ніж в Луцьку. І в Україні є класні клуби. Але їх не так багато.

Олександр Карпенко: У нас мало клубів. Так більше майданчиків для виступів. Ще в нас така проблема – ми використовуємо в своїх піснях плейбек. В Європі це більш відомо, це фонове звучання. В Україні менш відомо і часто тут не знають як його підключити.

Розкажіть про фінансування гурту. Де ви берете на все гроші?

Валентин Мушинський: Стиль – секунд-хенд. )) З фінансуванням у нас туго. Є одненький спонсор, який дає нам 20 доларів в місяць. Але цього ні на що не вистачає.

Заробляєте гроші своєю музикою?

Валентин Мушинський: Як який концерт. Але на фінансування цього не вистачає.

На скільки важлива робота менеджера у вашому гурті?

Валентин Мушинський: В нас є Таня Яцишина, наш менеджер. Вона нам купляє їжу, квитки, допомагає знайти майданчики. Але загалом ми працюємо разом.

Тексти ваших пісень англійською мовою. Чому?

Валентин Мушинський: На початку створення ми подумали –якийм гуртм хочемо стати. Вирішили – світовим. Тому й тексти англійські.

Що пропагужте своєю музикою?

Валентин Мушинський: Ми закликаємо нашу молодь вчиняти правильно. Ми думаємо, що не правильно вживати наркотики, ми думаємо, що не правильно робити аборти, ми думаємо, що не правильно пити ,курити через те, що ми християни. Якщо прочитати біблію, ми бачимо багато відповідей на різні питання. Наше життя наповнене іншим сенсом.

Розкажіть, що для вас є музика?

Валентин Мушинський: Музика – це спосіб поширити наш світогляд

Олександр Карпенко: І донести моральні та життєві певні принципи.