MuzReverse. Монте Крісто

Столичний гурт з майже двадцятирічною історією завітав до Луцька. Це добре відома багатьма своїми хітами команда «Монте Крісто». Про українську музику загалом, про сьогодення і плани гурту – у програмі «MuzRеversе».

Гурт «Монте Крісто» існує вже досить давно. Ви на власному досвіді переживали весь розвиток української музики. Що змінилося за цей час? Яким було ставлення до української музики на початках вашої творчості і яке воно зараз?

Олександр Корінний: Наразі ставлення до української музики набагато краще. Вона зараз актуальна, з’явилося більше слухачів, виріс попит на неї. Ми це відчуваємо на собі. Люди хочуть чути українські пісні, українською мовою.

Слава Шевченко: Люди прагнуть до розвитку своєї культури, вони хочуть показати, що в них є гордість за своїх виконавців. Я вчився на західній музиці. Вони гарно роблять музику, а лірика , слова – в нас найкращі.

Кожен з вас брав участь у інших проектах, окрім «Монте Крісто». Важко працювати на кілька справ одночасно?

Слава Шевченко: Наша робота завжди була лише у сфері музики, на першому місці завжди «Монте Крісто».

«Монте Крісто» планують записувати новий альбом? Яким він буде?

Він буде, однозначно! Як назбираємо потрібну кількість синглів, нових треків, тоді й випустимо. Не будемо загадувати, коли це станеться, можливо десь через рік. Він буде повністю україномовним, просто так лежить душа.

Зараз в «Монте Крісто» відкрилося друге дихання. Ви вже розпочали тур містами України. Що плануєте робити далі?

Олександр Корінний: Знімемо декілька відео, випустимо концертне відео, будуть кліпи, ротація. Секретів немає, але якщо є, то ми їх не скажемо)

Ви досвідчений гурт. Впеснена, ви відрізняєте якісну музику від не зовсім якісної. Який з українських молодих гуртів можете відзначити?

Однозначно, це гурт «Вів’єн Морт».

А що робить гурт якісним?

Слава Шевченко: Все в комплексі: аранжування, подача, енергетика.

Що в гурті є найважливішим? Наприклад, в ресторанах – це кухня. А що є серцем в гурті?

Слава Шевченко: натхнення, мабуть. Мелодика. Звучання, що виділяє цей гурт.