MuzReverse. Фіолет

Гурт «Фіолет» вже давно завоював прихильність українських слухачів. Вони одні з тих, хто повністю віддаються музиці та не перестають творити. Про Х-Фактор, творчість та нові проекти розповідають учасники гурту у новому випуску «MuzReverse».

Розпочнемо з питання, яке, певно, найбільше цікавить українських меломанів: як ви вирішили податися на Х-Фактор? Вас запросили чи ви вирішили податися самі, з власної волі?

Колос (Сергій Мартинюк) : Такі речі з власної волі не робляться. Нас запросили. Я бачу останні роки в Х-факторі тенденція запрошувати гурти. Тобто співаки на сцені ротом не справляються, тому вони вирішили запрошувати живі рок-н-рольні банди. Нам прийшла пропозиція записати “лайв” на репетиційній базі, ми це зробили, нам подзвонили і сказали: приїжджайте грати перед суддями.

Ну, але бажання ви, все ж таки, маєте?

Маємо! Бо є можливість показати авторську музику.

Яку пісню співали?

Колос: Це пісня нова, її немає в записах, називається «True Love». Якщо все буде добре, її можна буде почути восени. Ми якраз випускатимемо новий міні-альбом, і там вона буде серед лід треків.

Зазвичай у всіх інтерв’ю постійно фігурує Колос. Чому ви (інші учасники гурту) якось відмовляєтеся від спілкування з журналістами?

Валентин Миронюк: А ви перший раз берете в нього інтерв’ю? Бо мені здається, що більшість журналістів з ним взагалі не хочуть говорити, бо він багато говорить. Тому ми вважаємо, що краще він все пояснить, ніж ми будемо мекати і бекати.

А що ви можете сказати про «Фіолет» такого, що ніколи не говорив Колос?

Петро Свіст: Є таке, що я б не міг сказати, але Сергій скаже.

Може щось про Колоса?

Валентин Миронюк: Ну, про Колоса всі знають, що він страшний бабій.

Як відбувається процес створення пісні в «Фіолеті»?

Все робиться дуже просто. Ти не маєш чим зайнятися, сидиш вдома. Відкриваєш блокнот, накидаєш якихось пару слів, якась мелодія недалека приходить в голову. Приходиш на репетиції, наспівуєш цей недалекий мотивчик – отак появляється пісня.

А взагалі я хотіла запитати про те, чи проходять ваші пісні перевірку перед тим, як пісня доходить до аудиторії.

Колос: Дуже рідко. Часом друзям включаємо в домашніх умовах якісь демки.

Вадим Захарченко: Також наш критик – це наш звукорежисер. Ми йому дуже довіряємо

Мені завжди було цікаво, як можна так багато писати пісень і робити так, щоб вони не повторювалися?

Колос: та вони повторюються. Може десь в ритмічних малюнках, інших інструментальних партіях. Але це не важливо. Важливі ті емоції, які ти заряджаєш в пісню при написанні.

Якісь нові проекти плануєте робити?

Колос: Ми вже зробили. Я, Валік і Пєтька. Називається «Колос and Brothers». Ми реінкарнували мій сольний проект просто з акустики. В нас розширився склад по інструментарію.

На останок розкажіть про ваші плани.

Альбомів буде стос. В нас уже лежить альбом на вірші українських поетів. Робили фактично двоє: я і Вадік гітарист. Паралельно ми записуємо міні-альбом «True Love», знімаємо кліпи, буде тур восени, паралельно робимо далі матеріал «Колос and Brothers».