MuzReverse. Біла Вежа

У сьогоднішньому випуску програми «MuzReverse» команда, яка завітала до Луцька вперше. Це учасники шоу «Х-фактор» гурт «Біла Вежа».

У інтерв’ю хлопці поділилися враженнями про Луцьк, а також розповіли цікаві деталі про участь у «Х-факторі». Ще вони поділилися цікавинками про новий альбом, про особисте життя, співпрацю в колективі та іншою цікавою інформацією. Наостанок гурт «Біла Вежа» пообіцяли ще обов’язково повернутися до Луцька.

Як вам Луцьк?

Євген Скоценко: Ми були на екскурсії у Луцькому замку, прогулялися вуличкою Лесі Українки. Нам дуже сподобалося. Таке собі Європейське місто. Ми навіть зробили фото на фоні замку, як зараз модно, з двохсот гривневою купюрою.

Ви були учасниками шоу Х-фактор. Розкажіть, чи змінилося ваше життя і життя гурту після шоу?

Максим Іващенко: З’явилося більше фанатів. Може хтось думає, що ми стали більш професійними… Ми як були професіоналами, так ними й лишилися. По суті, нічого не змінилося. У нас є багато творчих амбіцій, і ми йдемо вперед. Я не скажу, що «Х-фактор» дав поштовх. Ми так і так працювали б.

Яким є «Х-фактор» з середини? На скільки відрізняється те, що бачать глядачі, від того, що відбувається насправді?

Євген Скоценко: Процес дуже складний. Коли я дивився шоу до участі, то не розумів на скільки це складний процес. Там купа людей носиться біля тебе, щоб все було підключено і зроблено вчасно. Глядач цього не бачить і ніколи не замислювався. Коли ти приймаєш участь в такому шоу, то більше цінуєш роботу команди. До прямих ефірів треба було зробити пісню за тиждень. Поставити номер, зачіски , гримери… В неділю дізнаєшся про пісню, а в понеділок вже потрібно аранжування подати. Робота важка була, але цікава.

Про новий альбом. Коли він буде і який він буде?

Євген Скоценко:  Він буде дуже якісний. Налаштовані на європейський саунд. Це буде 10 хітів під однією обкладинкою. Ми прискіпливі до музики, зі 100 пісень, які в нас є, лише 10 потраплять у альбом. В цьому альбомі кожен знайде для себе якусь пісню. На кінець травня-початок червня вже можна буде послухати цей альбом.

Біла вежа складається з шести людей. Не важко знаходити спільну мову у такому великому колективі?

Максим Іващенко:  Біла вежа це як велика сім’я. Є батько (Женя) який сказав щось і всі мусять робити. А ні, то взяв ложкою і по лобі тріснув. Ми знайомі давно. Я хлопців знаю практично все життя. В нас команда дружня, згуртована, нам немає сенсу сваритися. В нас одна мета.

Деякі учасники гурту одружені та мають дітей. Не виникає проблем через постійні концерти та тури?

Максим Іващенко:  Я холостий, але маю дитину. Я ж не кожен день на концерті, приїжджаю додому і йду гуляти з дитиною, інколи забираю його до своїх батьків.

Євген Скоценко: Всі наші дружини розуміють нас, вони на нас одружилися, сприйняли це і прийняли. Ми завжди відчуваємо їхню підтримку. Як кажуть, очі бачили, що брали.

Детальнішу розмову з музикантами гурту «Біла Вежа» дивіться у відео.