Міністр енергетики повідомив, коли волинські шахтарі отримають зарплату

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив про те, що нововолинським шахтарям виплатять  заборгованості із заробітної плати за грудень до 20 лютого.

Про це стало відомо у неділю, 8 лютого, під час робочої зустрічі Володимира Демчишина із представниками  трудових колективів шахт ДП «Волиньвугілля» та галузевими профспілками.

У зустрічі також брали участь голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, міський голова Нововлинська Віктор Сапожніков, перший заступник профільного міністерства Юрій Зюков та народний депутат Ігор Гузь.

«Розрахунки вже почали здійснюватися,  до 20 лютого борг за грудень буде повністю погашено», – зазначив Демчишин.

Також Міністр заявив, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості збирається максимально завантажити виробничі потужності теплових електростанцій, що працюють на вугіллі «газової групи». Також, після того, як закінчиття опалювальний сезон, планується проведення  модернізації ТЕС та збільшення кількість енергоблоків, що споживатимуть вугілля із Львівсько-Волонського басейну.

Стосовно шахти №10, то Володимир Демчишин зазначив, що вона є перспективним об’єктом, однак, потрібно чітко продумати план організації та реалізації видобутого вугілля не лише в області, але й за її межами.

Нагадаємо, Ігор Гузь повідомив про те, що робоча група, яку створили після мітингів шахтарів, вимагає виділити з бюджету України 200 мільйонів гривень на добудову 10-ої шахти у Нововолинську.