Мігасу дали 4,5 роки за збитого хлопчика

Мігасу дали 4,5 роки за збитого хлопчика

У вівторок, 5 грудня, відбулося завершальне засідання у розгляді кримінальної справи щодо ДТП, яке вчинив лучанин, власник торгової марки «Олдем» Володимир Мігас. Суд виніс вирок – 4 з половиною роки позбавлення волі.

Нагадаємо, що майже рік тому, 8 грудня 2016 року водій авта марки Merсedes Володимир Мігас наїхав на 16-річного ліцеїста Владислава Андрушківа на пішохідному переході. Пізніше «Громадське.Волинь» з власних джерел отримало відео із моменту наїзду. Потерпілого з місця ДТП у тяжкому стані доправили до лікувального закладу.

Намагаючись втекти з місця злочину, Мігас протаранив ще два автомобіля. У наркодиспансері у його крові виявили 3,05 проміле алкоголю. Під час обрання запобіжного заходу для винуватця ДТП суддя Луцького міськрайонного суду Ігор Ясельський задовольнив клопотання прокурора залишити Мігаса під вартою на 60 днів до того часу, поки поручителі не внесуть заставу розміром 275 тисяч гривень. Заставу внесли незадовго після закінчення суду.

Розгляд кримінальної справи розпочав Луцький міськраойнний суд із головуючим Михайлом Квятковським.  Судові засідання у справі часто переносили через поганий стан здоров’я підозрюваного. І тільки 5 грудня 2017 року суд визнав водія винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 286 та ч.1 ст. 135 Кримінального кодексу України, й призначив йому покарання у виді 4 років та 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Як повідомляє прес-служба Прокуратури у Волинській області, правоохоронна стуруктура оскаржуватиме цей вирок у апеляційному порядку, вимагаючи суворішого покарання для винуватця ДТП.

Тим часом волинські ЗМІповідомляють, що потерпілий Владислав Андрушків досі перебуває без свідомості.