Волинський екс-правоохоронець часів Януковича відсудив в МВС 630 тисяч гривень за незаконну люстрацію

Колишній перший заступник начальника волинської міліції Михайло Руденко виграв суд щодо протиправності його люстрації восени 2014-го року та стягнення 632 тисяч гривень компенсації за час вимушеного прогулу.
0

Луцьк доєднається до акції вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Майдан. Боротьба триває»

У четвер, 20 лютого, - річниця подвигу Небесної сотні, яка поклала свої життя заради майбутнього мільйонів українців.
0

Луцьк відзначатиме День гідності і свободи

Неформальне середовище Луцького Євромайдану відзначатиме День гідності і свободи у четвер, 21 листопада, біля стели Героїв Небесної Сотні.
0

Журналісти «Громадського.Волинь» – на сторінках видання про Революцію Гідності

Інститут національної пам'яті видав книгу «Майдан від першої особи» збірник до четвертої річниці Революції Гідності.
0

Громадські активісти вручили владі гарбузи

Недовіру владі луцькі активісти висловили… гарбузами. У неділю, 20 листопада, після вшанування річниці Євромайдану, громадські активісти пішли в обласне управління Національної поліції, прокуратуру Волині, обласний адміністративний суд, міську раду, обласну державну адміністрацію та обласну раду. У приміщенні кожної інстанції вони залишали гарбузи.
0

Майдан. Пам’ять

Третю річницю Євромайдану вшанували лучани у неділю, 20 листопада. О 18.00 жителі міста зібралися на театральній площі, щоб запалити лампадки і помолитися за тих, хто поліг у боротьбі за Україну. Учасників заходу пригощали канапками та гарячим чаєм. Також можна було погрітися біля символічної бочки, у якій на Луцькому Майдані розпалювали багаття. Організатори привезли відеоролики, на яких можна було побачити хронічку Київського Євромайдану та деякі моменти із Луцького. Учасники згадували холодний 2013-й, а також ділилися спогадами та переживаннями з нашими журналістами.
0

Луцьк пам’ятає: 27 березня Герою Небесної Сотні Мойсею виповнилося б 24 роки

У неділю, 27 березня, в 24-ий день народження героя Небесної сотні Василя Мойсея родичі, друзі і просто небайдужі лучани зібралися для вшанування пам’яті одного із волинських майданівців, який поклав життя за свою державу.
0

Дивіться на «Громадському.Волинь» – «Доброволець»

Сьогодні закінчився туристичний змаг «Доброволець-2016», який проходив у цуманських лісах на Волині.
0

«Революція красива тільки на фотографіях», – волинський майданівець

Павло Марчук - жетель села Дерно, що на Волині. Був активним учасником подій на Майдані. 20-го лютого на вулиці Інститутській отримав два кульових поранення. Спочатку лікувався в Луцьку, потім їздив на реабілітацію в США.
0

Волинські активісти прийшли підтримати об’єктивність та прозорість атестації поліцейських

  • 18.02.2016
Процес атестації волинських поліцейських триває. Активісти кількох громадських організацій вийшли на мітинг у четвер, 18 лютого, з метою підтримати прозорість та об’єктивність процесу атестації на Волині.
0