Луцьк відзначатиме День гідності і свободи

Неформальне середовище Луцького Євромайдану відзначатиме День гідності і свободи у четвер, 21 листопада, біля стели Героїв Небесної Сотні.
29

Журналісти «Громадського.Волинь» – на сторінках видання про Революцію Гідності

Інститут національної пам'яті видав книгу «Майдан від першої особи» збірник до четвертої річниці Революції Гідності.
21

Громадські активісти вручили владі гарбузи

Недовіру владі луцькі активісти висловили… гарбузами. У неділю, 20 листопада, після вшанування річниці Євромайдану, громадські активісти пішли в обласне управління Національної поліції, прокуратуру Волині, обласний адміністративний суд, міську раду, обласну державну адміністрацію та обласну раду. У приміщенні кожної інстанції вони залишали гарбузи.
4

Майдан. Пам’ять

Третю річницю Євромайдану вшанували лучани у неділю, 20 листопада. О 18.00 жителі міста зібралися на театральній площі, щоб запалити лампадки і помолитися за тих, хто поліг у боротьбі за Україну. Учасників заходу пригощали канапками та гарячим чаєм. Також можна було погрітися біля символічної бочки, у якій на Луцькому Майдані розпалювали багаття. Організатори привезли відеоролики, на яких можна було побачити хронічку Київського Євромайдану та деякі моменти із Луцького. Учасники згадували холодний 2013-й, а також ділилися спогадами та переживаннями з нашими журналістами.
2

Луцьк пам’ятає: 27 березня Герою Небесної Сотні Мойсею виповнилося б 24 роки

У неділю, 27 березня, в 24-ий день народження героя Небесної сотні Василя Мойсея родичі, друзі і просто небайдужі лучани зібралися для вшанування пам’яті одного із волинських майданівців, який поклав життя за свою державу.
3

Дивіться на «Громадському.Волинь» – «Доброволець»

Сьогодні закінчився туристичний змаг «Доброволець-2016», який проходив у цуманських лісах на Волині.
2

«Революція красива тільки на фотографіях», – волинський майданівець

Павло Марчук - жетель села Дерно, що на Волині. Був активним учасником подій на Майдані. 20-го лютого на вулиці Інститутській отримав два кульових поранення. Спочатку лікувався в Луцьку, потім їздив на реабілітацію в США.
5

Волинські активісти прийшли підтримати об’єктивність та прозорість атестації поліцейських

  • 18.02.2016
Процес атестації волинських поліцейських триває. Активісти кількох громадських організацій вийшли на мітинг у четвер, 18 лютого, з метою підтримати прозорість та об’єктивність процесу атестації на Волині.
4

Активісти вимагали у волинських суддів звільнитися добровільно

  • 03.02.2016
Активісти Самооборони Ківерець та «Самооборони Волині» навідалися на робочі місця двох суддів, яких вважають недобросовісними. Вимагали, аби ті звільнилися із своїх посад добровільно.
19

Смерть за Батьківщину не буває марною

Бій під Крутами увійшов в історію, як приклад мужності та самопожертви. Адже декілька сотень молодих студентів віддали свої життя за те, аби зупинити більшовицьку навалу.
35