Луцький школяр створив унікальний мобільний додаток

Школяр-десятикласник з Луцька створив мобільний додаток для організації навчального процесу «Помічник вчителя».

Зі своїм проектом хлопець здобув перемогу на міській, обласній та Всеукраїнській олімпіадах. На черзі – Міжнародний фінал конкурсу програмістів у Румунії. Держава Україна відмовила в оплаті поїздки. Волинського Стіва Джобса звуть Михайло Куделя. Йому лише 17 років. Навчається хлопець у Луцькій школі №15. Має проблеми зі здоров’ям, тому потребує постійної материнської опіки. Мама хлопчика виховує сина одна , тому про закордонний досвід їхня маленька сім’я може лиш мріяти. Але відмовлятися від цієї мрії вони не збираються.

Нині триває збір коштів. За словами матері Михайла Ольги Куделі, на дорогу і 5-денне проживання їм необхідно близько 25 тисяч гривень. Кошти від благодійників надходять, але поки що не зібрали навіть третини суми. Олімпіада в Румунії має відбутися 26 травня.

Михайло Куделя сподіваються на підтримку місцевої влади і благодійних фондів. Допомогти молодому генію гідно представити Україну на міжнародному конкурсі може кожен з нас. Перерахувати гроші можна на картку ПриватБанку 5363542305488307 на ім’я Віктора Марчака, людини, яка займається організацією поїздки.