Луцький джаз фест – альтернатива сірим будням

У Замку Любарта стартував міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017». Розпочалося дійство у п’ятницю, 25 серпня, та триватиме до неділі.

У 2017році фестиваль у Луцьку відбувається вдесяте, тому організатори заходу підготували для лучан і гостей міста особливо насичену програму.

«Цього разу для нас фестиваль напевно є найважчим в плані організації. По-перше, лучани і гості міста можуть насолодитися триденним святом джазу, чого ми раніше не робили.  По-друге, такої кількості музикантів одночасно у нас ще не виступало. Якщо не помиляюся, то їх буде більше дев’яносто і представляють вони вісім країн», – зазначив співорганізатор «Art Jazz Cooperation2017» Віктор Грисюк.

Першим колективом, який зіграв під час фестивалю, був гурт «Minimal Groove Band» (Білорусь). «Ми в Луцьку і в Україні виступаємо вперше. Тому, неймовірно раді взяти участь у цьому фестивалі. Для нас це не лише можливість показати себе на такому великому відкритому майданчику, а й почути інших музикантів та побачити саму організацію дійства, перейняти досвід проведення такого заходу», – розповідає керівник гурту Євген Ширшов.

Окрім білорусів, у перший день фестивалю глядачі могли почути кантрі і блюз у виконанні гурту «Rodeo FM» (Німеччина, Україна , Японія), насолодитися авторськими піснями та аранжуваннями джазових стандартів музичного проекту «Evgeniy Pugachov European Quartet feat. Тарас Баковський» (Україна, Польща, Канада, Італія) та досхочу потанцювати під запальні ритми регі від гурту «The Lions» (Польща).

«Джазу та й взагалі якісної музики не буває мало. Потрібна альтернатива у наших сірих буднях. Тому, запрошую усіх, хто ще не відвідав наш фестиваль, прийти і побачити це цікаве дійство на власні очі», – додав Віктор Грисюк.

Завантажити (TIFF, 11.01MB)