Луцьк зустрів тіло загиблого Максима Гринчишина

До Луцька привезли тіло загиблого бійця 72-ої окремої механізованої бригади Максима Гринчишина. Чоловік загинув 19 лютого поблизу Артемівська, що на Донеччині, від снайперської кулі.

На Волинь тіло військовослужбовця привезли у вівторок, 21 лютого.

Зустрічали його на Цуманському посту. Супроводжували тіло бійця організованою колоною із декілька десятків авто та у супроводі патрульної поліції. У центрі міста, біля Театрального майдану, священик відправив молебень за загиблим.

У Свято-Троїцькому соборі відбудеться прощання із загиблим. Поховають чоловіка в середу, 22 лютого, на міському кладовищі у селі Гаразджа на Алеї почесних поховань.

«Я побратим Максима. Ми разом з ним із 2014-го року. У 14-му році я був його командиром підрозділу. Він був скурпульозною людиною. В нього не було такого,  «совдепного», байдужого відношення до будь-якої справи. Він хотів, щоб все було чітко і зроблено так, як має бути», – розповів боєць 72-ої бригади Сергій Ліщук.

«Це була унікальна людина. Все, що він робив, він робив до кінця. Це був для мене хороший приклад самопожертви», – додав військовий капелан Мар’ян Михайлишин.

Нагадаємо, Максим Гринчишин – боєць 72-ої окремої механізованої бригади. Народився чоловік 12 травня 1979 року. У 2014-му році пішов служити за мобілізацією. Пізніше підписав контракт. Загинув 19 лютого 2017 року у боях під Артемівськом, що на Донеччині.