Луцьк провів в останню путь айдарівця Олега Твердохліба

Сотні людей зібрались на Театральному майдані у Луцьку, аби провести в останню путь айдарівця, голову Спілки воїнів АТО Олега Твердохліба. Боєць, який командував взводом у батальйоні «Айдар» у 2014-му році, помер від раку слинної залози.

Прощались із Олегом, який мав позивний «Сармат», у середу, 19 квітня. Владика Михаїл відслужив панахиду за померлим у Свято-Троїцькому соборі Луцька. Згодом на Театральному майдані відбулась громадська панахида.

Після виконання гімну траурна процесія вирушила колоною проспектом Волі до 4-ої гімназії. Звідти колона попрямувала у село Прилуцьке, де померлий мешкав разом із сім’єю та провів останні дні життя.

Поховали бійця у селі Гаразджа на Алеї почесних поховань. 

Нагадаємо, волинський боєць батальйону «Айдар» голова Спілки воїнів АТО Волині Олег Твердохліб (позивний «Сармат») помер у віці 49 років 17 квітня після тривалої хвороби. Чоловік довгий час боровся із раком слинної залози.

Народився чоловік 3-го березня 1968-го року в місті Руставі, що в Грузії. З 1988 року проходив військову службу в Німеччині. У грудні 1998-го року був звільнений в запас у званні старшого прапорщика за вислугою строку служби. У 2014-му році Олега мобілізували до армії під час першої хвилі мобілізації.

Брав участь в бойових діях в Луганської області в складі 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», старшина батальйону, командир взводу, заступник командира роти.За час перебування на війні отримав сім поранень. Мав контузії. Звільнений у запас за станом здоров’я (наслідки контузії, а також виявлення онкозахворювання). Проте чоловік не здавався, продовжував працювати вдома, очолив Спілку воїнів АТО та займатись спортом.