«Луцькводоканал» замовив спецодягу для працівників на майже мільйон гривень

«Луцькводоканал» замовив спецодягу для працівників на майже мільйон гривень

Фото з відкритих джерел.

«Луцькводоканал» з другої спроби замовив спеціальний робочий одяг для працівників на 967 тисяч 168 гривень. Постачатиме товар рівненське приватне підприємство ВТФ «Вільха».

За інформацією “Сили правди” відповідну угоду оприлюднили на майданчику публічних закупівель «Prozorro» 7-го червня.

Згідно з договором, «Луцькводоканал» замовив комбінезони, штани, куртки, сигнальні жилети, плащі від дощу та інше. Загалом – 871 одиницю товару.

Найдорожче обійдуться 56 утеплених костюмів для каналізаційників помаранчевого та темного кольору — по 2 657 гривень за один. Утеплені костюми зварників – по 1926 гривень за штуку, звичайні помаранчеві робочі костюми – по 1694 гривні. Найдешевші у списку помаранчеві сигнальні жилети — по 158 гривень за штуку.

Специфікація угоди між КП «Луцькводоканал» і ПП ВТФ «Вільха» від 3-го червня.

23-квітня «Луцькводоканал» і «Вільха» вже укладали угоду про поставку спеціального робочого одягу, але вже 7-го травня розірвали її «за згодою сторін». Тоді хотіли замовити 2 251 одиницю одягу на 729 171 гривню.

Специфікація угоди між КП «Луцькводоканал» і ПП ВТФ «Вільха» від 23 квітня.

В угоді, яку уклали у червні, ціни дещо зросли. Наприклад, костюм охоронця в розірваній угоді коштував 789 гривень, а зараз його купують за 897. А утеплений костюм із куртки та комбінезона на флісі у квітні «Вільха» продавала за 1 500 гривень, а у вже у червні — за 1 926 гривень.

З 2017 року «Луцькводоканал» є найбільшим замовником у ВТФ «Вільха». Між собою вони уклали вже 12 угод на 4,7 мільйона гривень. «Вільха» регулярно постачає комунальному підприємству робочий одяг, взуття та відповідні аксесуари. Самій же фірмі вже 20 років. Зареєстрована вона у Рівному і належить місцевій мешканці Сидорук Оксані Павлівні.

Нагадаємо, раніше «Сила правди» вже писала про те, що «Луцькводоканал» знову купив молдовський засіб для очищення води за 2 мільйони у тендерного змовника і розповідала, як комунальне підприємство нав’язує «свої» фірми для повірки лічильників води.

Марія Смик