Лучанам вдруге відкривали світ задзеркалля анімації

Лучани отримали змогу поринути у світ мультфільмів на фестивалі анімації «Задзеркалля», який відбувся 9-10 вересня у Луцьку.  Громадська організація «Імаго» організовує захід уже вдруге за підтримки Департаменту культури Луцької міської ради.
«Це не таке задзеркалля з Алісою, за дзеркалос, мається на увазі – скло нашого монітору, екрану, на який проектор показує анімацію, а що відбувається за ним, хто створює це задзеркалля анімаційного світу, хто створює анімацію і як вона робиться», – пояснює співорганізатор фестивалю, голова організації «Імаго» Леонід Тивонюк.
Діти та дорослі переглядали мультфільми, брали участь у різних майстерках та обговорювали вплив мультфільмів за круглим столом. Професійні майстер-класи проводили відомі аніматори України та Польщі: Валентина Серцова, Олег Педан, Микита Лиськов, Лана Ра та Євгеній Конощук. 
Окрім того, на дитячій території відбувались майстерки з хенд-мейду із художньою студією «Вулик», де створювали пісочну анімацію та розмальовували фігурки головних персонажів фестивалю.
«Я вважаю, що такі фестивалі популяризують створення української анімації, знайомлять дітей з тим, як створюються і для чого це потрібно. Дозволяють їм поринути в казковий світ і власноруч створити якісь цікаві речі», – каже учасниця фестивалю Тетяна Мельник.