Лучан закликали відмовитися від паління

У Луцьку активісти провели акцію, під час якої закликали лучан відмовитися від паління. Захід відбувся у середу, 17 листопада.

Члени Громадської ради при ОДА, працівники патрульної поліції міста, працівники муніципальної поліції, а також лікар взяли участь в акції, яка присвячена до Міжнародного дня відмови від куріння.

Вони ходили центральними вулицями міста та спілкувалися з курцями. За умовами акції курець, який віддасть активістам свою цигарку, отримає цукерку.

«Ми роз’яснювали людям, що паління є шкідливим для їхнього здоров’я. Цим займався головний лікар Волинського обласного центру здоров’я Сергій Новосад.

Працівники патрульної поліції роз’яснювали, що є місця, заборонені для паління і про те, що рішенням сесії міської ради визнано, що центр міста та центральні вулиці є місцями, де заборонено палити.

«Загалом люди відгукувалися негативно і запевняли, що куріння – це їхня особиста справа», – зазначила заступник голови Громадської ради при облдержадміністрації Мар’яна Сорочук.

«Ми проситимемо у Луцької міської ради встановити в центрі міста інформаційний стенд, на якому буде роз’яснення для лучан та гостей міста про зони, вільні від паління», – додала вона.