Криза влади

Криза влади

В Україні – криза влади. Однозначно! На всіх рівнях: від села – до столиці.

Голова Рожищенської РДА прямо під час сесії написала голові райради записку. Там було, як стверджує адресат, всього лише одне слово на дуже популярну букву Ікс.

А скільки матюків наслухалися від обранців луцької громади під час скандальної сесії, на якій зняли з посади секретаря Юлію Вусенко, але так і не визнали факту смерті покійного міського голови Миколи Романюка.

Президент України Петро Порошенко назвав народного депутата Володимира Парасюка особою середнього роду. Людина з двома освітами, дипломат, поліглот, який щоправда втратив дар підбирати потрібні слова.

Радник міністра МВС Авакова, педагог-психолог за освітою Ілля Ківа в прямому ефірі одного з каналів пообіцяв ростріляти народного депутата Семена Семенченка за організацію торговельної блокади Донбасу.

«Якщо у мене буде можливість, я обов’язково цю “падлу” підстрелю, тому що в даному випадку по-іншому ми впоратися з цією ситуацією не можемо», – заявив радник глави МВС.

І ніхто з вище згаданих осіб не понесе відповідальності за свої слова в державі Україна. Бо тут ніхто не звик відповідати за свої слова. Так і живемо з вами у безвідповідальній країні. В державі, де представники влади, тобто кращі з нас, привселюдно обкладають один одного трьохповерховими матами і закликають до насильства. Хто там хотів безвіз?

Криза в державі. Криза в головах. Вавка.