Коротко про туристичний змаг «Доброволець-2018»

Увосьме на території Волині відбулися екстремальні туристичні змагання «Доброволець-2018». Цього року змаг зібрав рекордну кількість команд.

260 учасників, а це — 88 команд. Стільки охочих взяло участь у змаганнях. Цьогоріч організатори замість традиційних двох категорій запропонували учасникам три: 20, 40 та 80 кілометрів. Так, на різні дистанції зареєструвалося:

I категорія складності (80 км) – 21 команда
II категорія складності (40 км) – 50 команд
III категорія складності (20 км) – 17 команд

Змагання проходили з 24 на 25 лютого лісами Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща». Місцем старту та фінішу обрали село Дерно Ківерцівського району.

Нагадаємо, що команда повинна за 24 години подолати зазначену в обраній категорії дистанцію та відшукати контрольні пункти, біля яких у повному складі (або -1 учасник) повинні сфотографуватися. Кожен пункт дає команді бали. Простий пункт – 1 бал, історичний – 3 бали. За результатами витраченого часу та взятих КП визначають переможців. Традиційно участь у змаганнях беруть мешканців різних областей України. З 2013-го року «Доброволець» присвячується усім загиблим Героям 35-ї сотні Самооборони Майдану. Однією з цілей змагань є поширення знанань про важливі події в історії України, яка полишила слід й у волинських лісах.

Організатор змагань — громадська організація «Національний Альянс» за партнерства із НПП «Цуманська пуща», Дернівською сільрадою, турагентством «Антар», Центру національно-патріотичного виховання.