Коротко про перший день «Бандерштату-2017»

11-й фестиваль українського духу «Бандерштат» стартував під Луцьком.  Музика, лекції та розмови із цікавими успішними українцями, намети, активні ігри та відпочинок – далеко не повний перелік того, що чекає на гостей фестивалю упродовж трьох бандер-днів

Зокрема, у п’ятницю, 4 серпня гості фесту слухали гурти «Ті, що падають вгору», «Merva», «Тінь Сонця», «Без Обмежень», «Антитіла» та «OT VINTA». Програма головної музичної сцени зібрала кількасот шанувальників. Решта гостей долучалися до тихої та урбан сцен.

Гостями гутіркової сцени, які зібрали найбільше слухачів,  стали відомий історик Вахтанг Кіпіані, сім’ї загиблих героїв – учасники волонтерського проекту «Меценати для солдата» а також  Яна Зінкевич – доброволець,  керівниця медичного батальйону «Госпітальєри».

Для охочих діяли також спортивна, дитяча та кіно зона.

Цьогоріч фестиваль вперше за багато років змінив локацію та розширив територію. Захід відбувається у селі Рованці, що поблизу Луцька. Гутіркова сцена на цей раз опинилася поза межами основної території, та розташувалася безпосередньо над річкою.

Вже закономірною стала велика кількість наметів на фестивалі. Однак, мешканці містечка дещо розчаровані через те, що довелося ставити свої намети під сонцем.

Нижче пропонуємо переглянути, яким був перший фестивальний день «Бандерштату – 2017».