Консультативна рада при Прокуратурі “взялася” за незаконне будівництво

Консультативна рада при Прокуратурі Волинської області “взялася” за незаконне будівництво. Активісти вимагають контролю над зведенням новобудов, що не мають необхідних дозволів. Вони запевняють, що це не лише зменшить кількість сумнівних забудов, але й поверне гроші до бюджету. Про це стало відомо у середу, 11 січня.

Активісти Консультативної ради при Прокуратурі області завітали на будівництво ЖК «FoRest», що по вулиці Володимирській обласного центру. Кажуть, що там будівельні роботи проводяться без дозвільних документів. Із представниками забудовника поспілкуватися не вдалося. Проте на території будівництва знаходилось декілька людей, тож активісти припустили, що будівництво триває.

Голова Консультативної ради про прокуратурі Волинської області Григорій Остров розповів, що забудовник ПП «Алєся» не має жодних документів на дозвіл будівництва. Тож представники ради вимагають, аби будівництво припинили.

«Наш колега з ради працює в БТІ і розповідав, що вже є проблема. Приїжджають люди реєструвати квартири, а їх немає, бо всі документи скасовані», – зазначив Остров.

«Що ми можемо зробити, як Консультативна рада, заставляти прокуратуру доробити те, що вони мають робити. Адже ми домовлялися, що приїдемо сюди разом, проте представники прокуратури не приїхали», – додав він.

У Прокуратурі Волинської області повідомили, що кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ПП «Алєся», які, діючи умисно, здійснили будівництво житлового будинку по вулиці Володимирській у житловому масиві Великий Омеляник, що могло призвести до пошкодження стін сусіднього будинку, відкрили ще 18 січня 2016 року. Також призначили експертизу, аби з’ясувати зв’язок між руйнуванням сусіднього будинку та будівництвом ЖК «ForRest».