Колишній інспектор ДАІ втікав від патрульних і переконує, що не пив за кермом

У четвер, 10 листопада, луцькі патрульні поліцейські піймали п’яним за кермом колишнього інспектора ДАІ Трохима Ваврика. Останній факт сп’яніння, то заперечував, то взагалі переконував, що не керував своїм автомобілем під час затримання.

Активіст «Автомайдану України» Сергій Кушнір, свідок події, розповідає, що його колеги на вулиці Конякіна помітили авто марки Audi, водій якого поводився дивно. Сергій розпочав слідувати за порушником і передав інформацію патрульним поліцейським. Коли правоохоронці спинили авто, водій почав рух й протягнув по дорозі з собою інспектора Управління патрульної поліції Луцька Андрія Савулу.

Згодом водія з допомогою автомайданівців заблокували і запропонували пройти алкотест. За кермом виявився колишній інспектор взводу з обслуговування стаціонарного посту № 1 роти ДПС ДАІ підпорядкованої УМВС України у Волинській області Трохим Ваврик. Він погоджувався проїхати до наркодиспансеру, втім не розумів у якості кого. Переконував, що він не керував автомобілем, а керував його сусід. Той в свою чергу запевнив, що був пасажиром й підтвердив особу водія.

Сам Трохим Ваврик, то заперечував вживання ним алкоголю, то навпаки підтвердив журналістам «Громадського.Волинь», що пив незадовго до затримання його патрульними.

Самі поліцейські, аби переконати Ваврика проїхати до наркодиспансеру, продемонстрували йому відео, де зафіксовано, що під час затримання за кермом був саме він.

Останній таки проїхав у наркодиспансер, але відмовився проходити алкотест, мовляв не вміє дихати у трубку апарату Drager.

На водія було складено два протоколи за статтями 130 та 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також патрульні написали на нього заяву за ст. 342 Кримінального Кодексу України щодо вчинення опору працівникам правоохоронних органів.