Кого з волинських письменників висунули на здобуття Шевченківської премії?

Волинська організація Національної спілки письменників України висунула Івана Корсака на здобуття Національної премії імені Тараса Шевченка. Про це журналістам «Громадського. Волинь» розповіла голова Волинської організації НСПУ Ольга Ляснюк.

«Ми висунули Івана Корсака на цю премію за три книги. А саме: «Борозна у чужому полі», «Запізніле кохання Миклухо-Маклая» та «Вибух у пустелі»… Іван Феодосійович безперечно заслуговує на цю відзнаку. Крім того, у нього ще й така знакова подія у цьому році. 15 вересня йому виповнюється сімдесят років. На засідання правління нашої організації ми одностайно вирішили, що Іван Корсак вартий того, аби бути відзначеним такою премію», – розповіла Ольга Ляснюк.

Довідково

Іван Корсак – письменник, журналіст, почесний громадянин Луцька та Каменя-Каширського. У творчості автора переважають романи та оповідання історичної тематики, де автор вміло розповідає про видатних українців, які з тих чи інших причин незнані та не пошановані в нашій державі.

У доробку Івана Корсака такі твори, як: «Тіні і полиски», «Покруч», «Оксамит нездавнених літ», «Гетьманич Орлик» , «Імена твої, Україно», «Таємниця святого Арсенія», «Тиха правда Модеста Левицького», «Капелан Армії УНР», «Отаман Чайка», «Діти Яфета», «Корона Юрія», «KARŪNOS DEIMANTO PASLAPTIS» \ «Секрети королівського діаманта», «Завойовник Європи», «Немиричів Ключ», «На межі», «Мисливці за маревом», «Борозна у чужому полі», «Перстень Ганни Барвінок», «Вибух у пустелі», «Запізніле кохання Миклухо-Маклая».