Журналістські розслідування


За що і кому палили автівки в Луцьку?

На Волині після Євромайдану палили автомобілі відомих бізнесменів, політиків, впливових осіб краю. Після деяких інцидентів вже минуло чотири роки, а палії досі не знайдені і не притягнуті до відповідальності.
77

Хабарі за порушення ПДР: хто сів?

Патрульним пропонують «залагодити справу» в шість разів частіше, ніж вони на це погоджуються. З часу створення патрульної поліції на Волині відкрито 24 кримінальні провадження за фактами пропозиції неправомірної вигоди її співробітникам і 4 провадження за фактами її прийняття. Чим завершились усі ці історії з’ясовував Центр журналістських розслідувань «Сила правди».
250

«Кримінальні» закупівлі волинського автодору

Впродовж кількох останніх років Волинський облавтодор провів низку закупівель, які викликали підозру у правоохоронців. Результатом стало відкрите кримінальне провадження, в рамках якого слідчі перевіряють документацію та договори підприємства, укладені зі столичними фірмами.
152

Оновлення суддівського складу на Волині: кого переатестовують?

Станом на середину вересня 88 волинських суддів досі не пройшли оцінювання на відповідність займаній посаді у ВККС.
310

Посадовицю міськради, яка ховала хабарі в білизні, залишили на посаді

Посадовиця Устилузької ОТГ погоріла на хабарі і визнала це на суді. Однак її так і не звільнили, бо колеги вважають її невинною. Особливості покарання хабарниці по-волинськи – у матеріалі Центру журналістських розслідувань «Сила правди».
507

Секрети декларації екс-заступника начальника волинської ДСБЕЗ, якого мали звільнити після переатестації

Полковник волинської поліції, колишній заступник начальника управління по боротьбі з економічною злочинністю Сергій Шевчук, який мав бути звільнений за результатами переатестації у 2016 році, отримав від держави двокімнатну квартиру у […]

647

Що не так у декларації нового заступника прокурора Волині та його колег?

  • 27.09.2018
Серед українських чиновників можна помітити одну дивну закономірність: їхні електронні декларації з 2015 року та їхні паперові аналоги, які держслужбовці подавали до цього, – досить відрізняються.
229

Прокурорсько-суддівська сім’я Корецьких: що кажуть декларації?

  • 24.09.2018
Досить часто в українських державних органах, які б мали забезпечувати дотримання законів та правопорядку, працюють цілими сім'ями. Упершу чергу йдеться про вітчизняні суди та прокуратуру. Однак незважаючи на наявність юридичної освіти, роботі у сфері правопорядку, такі подружжя часто самі порушують законодавство, не декларуючи частини свого майна.
501

Воротнів: «Волинська Швейцарія» чи Межигір’я по-волинськи?

На території ботанічного заказника загальнодержавного значення «Воротнів» виростають приватні маєтки. Із благим наміром навчання школярів догляду за природою рік тому тут відкрили Лісівничий молодіжний центр. А вже нині дві земельні ділянки і два будинки на території школи-лісництва мають нових власників чи то пак користувачів.
4 632

Теплий бізнес: дружина керівника Держлісагентства гріє бюджетників

Протягом 2017-2018 років фірма дружини депутата Волиньради, керівника Держлісагентства України Володимира Бондара Світлани УТГК «Еско-Волинь» виграла більше 20 тендерів на постачання теплової енергії в освітні та медичні заклади. Лише один з них – на відкритих торгах.
553