Журналістські розслідування


Благодійні мільйони: скільки пожертв отримують волинські лікарні?

Чи не кожен похід до лікарів супроводжується для пацієнтів проханням оплатити благодійний внесок на лікувальний заклад. Для цього у деяких закладах навіть з’явились термінали, аби було простіше мати справу із коштами і пацієнтам, і самому закладу.  
145

Програма «Власний дім»: Рівненщина освоює вдесятеро менше коштів за Волинь

На Волині майже вдесятеро більше коштів освоюють за програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», ніж на Рівненщині.
119

Мільйонна оборудка: як Луцька міськрада реконструює РАЦС без відома громади

Виконавчий комітет Луцької міської ради без тендеру замовив розроблення проектної документації на філію департаменту «Центр надання адміністративних послуг» вартістю 1,5 мільйона гривень. Інформацію про це розмістили на платформі Prozorro. Філію ЦНАПу планують облаштувати у приміщенні РАЦСу.
446

Слідчий на «євроблясі»: волинський поліцейський не задекларував авто і житло

Слідчий волинської поліції Володимир Ухо користується зареєстрованою у Польщі іномаркою та житлом, яке не вказує у своїх деклараціях про майно і доходи.
1 187

За згодою сторін: Шацький нацпарк втрачає території через «бізнес»

На березі найбільшого в Україні озера Світязь виростає розкішна відпочинкова база. Її зводять на території урочища Гушівський хутір Шацького національного природного парку. Заради цього будівництва довелося переступити не одну норму чинних законів. Хто і для чого затіяв такий масштабний проект на території заповідника? Кому дістануться вершки і чи виграє від цього Шацький нацпарк? Відповіді на ці та інші питання шукав Центр журналістських розслідувань «Сила правди»
1 054

Хто купив землю в Луцьку в обхід аукціону?

З 2014 по 2018 роки Луцька міська рада продала дев`ять земельних ділянок через аукціон для будівництва та обслуговування складських приміщень, з яких чотири – для закладів громадського харчування.
181

Кому в Луцьку дають землю в оренду без аукціону?

У березні 2018 року в Луцькраді виник скандал щодо надання землі в місті під забудову без аукціону наближеній до депутатів фірмі.
627

Волинська «Батьківщина» орендує офіс у фірми-забудовника за ціною у 20 разів дешевше ринкової

Свій головний офіс у Луцьку Волинський обласний осередок ВО «Батьківщина» орендує у фірми відомого в області будівельника і колишнього депутата за ціною 5 грн/кв. м. у місяць. Таку щедрість бізнесмена партійці належним чином не зафіксували у своєму фінансовому звіті.
439

Porsche Panamera та розкішні маєтки: статки сім’ї ветерана Волинської митниці

Петро Євтушок - ветеран Волинської митниці. За його плечима 35-літній стаж у системі. Певний період він навіть очолював Волинську митницю, а закінчив свою службу на посаді інспектора по роботі з персоналом. За кілька місяців до свого звільнення митник заговорив.
1 869

Як учасники АТО отримують землі у Шацькому районі

Відтоді як учасникам АТО передбачили пільги на отримання земельних ділянок в державних установах та органах місцевого самоврядування сформувались сотні черговиків. Особливою популярністю стали користуватись землі у курортному Шацькому районі. Тут, як стверджують місцеві, попитом користуються не лише землі сільських рад, а й сільськогосподарські.
159