Журналістські розслідування


Скільки заробляють на волинському лісі: ТОП найприбутковіших лісгоспів регіону

Майже 3,6 мільярда гривень доходу отримали волинські державні лісогосподарські підприємства за останні шість років роботи. Із них – 180 мільйонів гривень прибутку. Майже чверть суми – прибуток Маневицького лісгоспу, яке демонструє найуспішніші фінансові результати. Однак, серед 25 лісогосподарських підприємств є як прибуткові, так і збиткові.
118

Чому і хто винен в ситуації, що на Волині здійснює правосуддя лише 64% суддів від необхідної кількості

У волинських судах працює лише 74% суддів від передбаченої штатними розписами кількості служителів Феміди. Ще 10% працюючих суддів не розглядають справи і не здійснюють правосуддя, бо у них з різних причин закінчився термін суддівських повноважень. Таким чином, на кінець березня цього року в середньому на одного волинського суддю припадало по 45 справ, які перебувають на розгляді. Така ситуація й надалі погіршуватиметься, кажуть експерти.
337

Як уникнути тендеру: лайфхак від луцького управління освіти

Нещодавно управління освіти Луцької міської ради уклало договір на харчування луцьких школярів на 2018 рік із комунальним підприємством «Луцький комбінат шкільного та студентського харчування». Це підприємство харчує школярів впродовж дев’яти  останніх років. Тож освітяни не стали вигадувати велосипед, а обійшли тендерну процедуру і вибрали той самий комбінат.
172

Фартовий: митна кар’єра і квартира за два мільйони

Державний інспектор митного поста «Устилуг» Волинської митниці ДФС Юрій Пінчук в перший рік роботи в митних органах став власником  квартири в Києві за понад два мільйони гривень. Крім квартири, у власності його сім`ї – 11 земельних ділянок, три житлових будинки, чотири транспортних засоби та чотири магазини.
1 400

Волинські суди минулого року «виправдали» майже половину нетверезих водіїв

На Волині у 2017 році перед судом за те, що сіли нетверезими за кермо, постали майже 3 тисячі порушників. Однак, мало не половина з них відбулася, так би мовити, легким […]

313

Дев’ять вироків за два роки: як правоохоронці розслідують «бурштинові справи» на Волині

Протягом останніх років однією із серйозних проблем Полісся є незаконний видобуток бурштину-сирцю. Нелегальні старателі активно працюють у Рівненській, Житомирській та Волинській областях.
459

Відпочинковий комплекс, «Harley Davidson» та інші розкоші митної сім’ї Денисюків

Сім’я Юрія та Віталіни Денисюків, які по півтора десятка років відпрацювали в структурі Волинської митниці, разом із 25-річним сином задекларували чотири земельні ділянки, чотири квартири, два будинки, три автомобілі та мотоцикл «Harley Davidson». Частина з усієї нерухомості Денисюків більш відома як відпочинковий комплекс «Сосновий бір» в курортному селі Світязь на Волині.
1 344

Впливові родичі волинських суддів

  • 26.03.2018
Волинські судді мають впливових родичів не лише в судовій і правоохоронній системі Волині, але й на відповідальних і керівних посадах в Генеральній прокуратурі, Службі безпеки України та в найвищих судових органах держави. Загалом у своїх деклараціях родинних зв’язків волинські слуги Феміди вказали 174 родичів.
1 474

Волинський депутат збудує величезний вольєр, захопивши територію заказників. Екологи проти

Волинська фірма «ВЕСТА М», засновником якої є депутат Волинської обласної  ради Роман Микитюк, планує побудувати на території Ковельського району вольєр площею 2 тисячі 470 га.
266

«Range Rover», будинок, трикімнатна квартира: статки сім’ї волинського митника

Сім’я волинського митника Валентина Кардашука, який багато років відпрацював на «Ягодині», задекларувала чималий будинок в передмісті Луцька, квартиру в новобудові обласного центру та дорогі авто «Hyundai Santa Fe» та «Range Rover Evoque».
4 402