Інститут національної пам’яті презентував книгу «Майдан від першої особи. Регіональний вимір» у Луцьку

Інститут національної пам’яті презентував книгу «Майдан від першої особи. Регіональнний вимір» – збірник до четвертої річниці Революції Гідності. Книга складається із 25 розділів – за кількістю областей. В видання увійшла і Волинська область.

Презентація відбулася у четвер, 23 листопада, у Волинському краєзнавчому музеї.

Згадати те, що відбувалося чотири роки тому у Луцьку, прийшло кількадесят людей. Серед них – і учасники Революції Гідності.

Представниця Інституту у Волинській області Леся Бондарук коротко нагадала про хронологію подій Луцького Євромайдану та найактивніших її учасників, частина з яких стала оповідачами тодішніх подій.

Серед учасників Євромайдану на заході були: Богдан Шиба, Дмитро Безвербний, Богдан Климчук, Марія Доманська, Людмила Філіпович.

Заступник начальника Департаменту культури Луцької міської ради Андрій Ломага заявив, що подумає над тим, як розділ книги, присвячений Волині, можливо перевидати окремо з допомогою Луцькради, адже всього наклад книг налічує дві тисячі екземплярів.

Книга «Майдан від першої особи. Регіональнний вимір» – це перше видання після Революції Гідності, яке систематизувало хронологію подій Євромайдану у регіонах та показало їх очима учасників.