Голову Луцької РДА просять розірвати договір оренди з підприємством, яке будує сміттєпереробний завод

Мешканці сіл Рокинівської селищної ради звернулися до голову Луцької районної державної адміністрації Ігоря Ярмольського з проханням розірвати договір про оренду землі, на якій будують сміттєпереробний завод.

Зустріч відбулася у понеділок, 31 жовтня.

Нагадаємо, у селі Брище Луцького району, неподалік сміттєзвалища, розпочалося будівництво сміттєпереробного заводу, в якому знаходитиметься утилізаційна піч. Жителі ближніх сіл протестують проти будівництва. Кажуть, що завод буде екологічнонебезпечним та шкодитиме навколишньому середовищу.

Люди звернулися до Ігоря Ярмольського з проханням розірвати договір з орендарем у зв’язку з порушенням цільового призначення. У договорі зазначалося, що там перероблятимуть сміття, однак наразі там будують завод, де сміття спалюватимуть.

У свою чергу Ігор Ярмольський зазначив, що він зможе розірвати договір, якщо для цього будуть підстави і докази, що землю використовують не за цільовим призначенням.

«Давайте ми вивчимо це питання, поспілкуємося з орендатором, ви дасте мені копії усіх документів. Тоді будемо вирішувати» – зазначив він.

«Сьогодні ми зверталися до Ігоря Ярмольського з проханням розірвати даний договір оренди, оскільки він є підписантом цього договору. Адже рішення ради було підписано у 2010-му році і надавало землю під завоз переробки сміття. Наразі там хочуть зробити установку зі спалення сміття. Це суперечить даному рішенню. Нам пообіцяли в десятиденний термін розглянути це питання і повідомити, які дії були вжиті», – розповіла депутат Рокинівської селищної ради Валентина Куць.