Футбол у Луцьку: патрульні «розгромили» військових

У Луцьку 12 червня відбувся товариський матч між патрульними поліцейськими та бійцями АТО. Футбольний двобій проходив на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Патрульні перемогли бійців АТО з рахунком 8:1

«Цим днем ми ще раз показуємо, що попри складну ситуацію в державі ми знаходимо час, щоб відпочили і справжні воїни, і патрульні поліцейські. Це велика честь для патрульної поліції, це перший наш матч і дуже символічно, що ми розпочинаємо його з бійцями, які на Сході доводять, що Україну не зламати», – зазначив Начальник управління патрульної поліції міста Луцька Олександр Вовченко.

Під час перерв матчу для глядачів виступили спортивно-танцювальні колективи: прихильники бойового мистецтва капоейра, луцькі гімнастки та колектив “черлідерок”. Насамкінець футболісти та вболівальники взяли участь у флешмобі на підтримку української збірної – футболісти та вболівальники стали в коло та скандували «Україно, вперед! Україно ми з тобою!» та «Слава Україні! Героям слава!».

Фото Данила Гетьмана