Фабрика святого Миколая готує подарунки для понад тисячі дітей

Волонтерська ініціатива Фабрика святого Миколая готує подарунки для більше, ніж тисячі дітей з усієї Волині.

Як розповідає координатор акції в області Володимир Бут-Гусаїм, на Фабриці підготовлено подарунки для дітей із неблагополучних сімей, неповносправних дітей. Цьогоріч їх список поповнився дітьми бійців АТО та переселенців.

Окрім цього організатори проведуть святкові концерти для дітей, де саме і вручать подарунки. Також, 30 волонтерів у День Миколая вийдуть на вулиці Луцька і роздаватимуть подарунки усім дітям, яких будуть бачити на вулиці.

Окремі поїздки заплановані до реабілітаційних центрів у місті Рожище, селах Крупа та Затурці.

 Завдання акції подарувати дух свята тим дітям, які можуть його не отримати. Окрім цього акція залучає щоразу все більше волонтерів, для поширення розуміння соціально незахищених дітей.

«Всі звикли бачити здорових дітей, а хворих ніхто не хоче бачити, не хоче розуміти. Натомість їм найбільше бракує спілкування. Тому, коли ми залучатимемо інших людей, ми будемо бороти їх бар’єр між ними та цими дітьми», – каже Володимир Бут-Гусаїм.

Він закликає до того, щоб прості громадяни купували подарунки і привозили дітям, приїздили до них і спілкувалися з ними. А головне, робили це не тільки на свята, а регулярно навідувалися до них та цікавилися їх життя. Це буде тоді справжнє свято для цих дітей.