Європа має підтримати Україну в боротьбі з агресором, – латвійський волонтер

Латвійські волонтери Атіс Клімович та Юріс Ульманіс приїхали на Волинь з подарунками для дітей загиблих військовослужбовців під час, так званої, АТО. Одяг, солодощі, шкільна канцелярія, гроші отримало 12 волинських сімей.

«Я у мережі Facebook опублікував інформацію, що їду до українських дітей, які втратили батьків. Написав, що потрібно допомогти. Вказав конкретні сім’ї, вік дітей, хлопчик чи дівчинка. Мої знайомі та друзі бачили, що, наприклад, це школяр і йому потрібне щось для школи, якісь солодощі, гроші. Ось так ми й зібрали все необхідне. Вже тут, на Волині, мені допомагали місцеві волонтери», – розповідає журналіст, волонтер Атіс Клімович.

Організатором приїзду латвійців на Волинь є благодійний проект «Меценати для солдата».

«Вдови волинських військовослужбовців, до яких приїхали латвійські волонтери, були приголомшено щасливі, що є такі люди, які компенсують всю цю байдужість, яку вони часто зустрічають. Байдужість багатьох людей до проблем, до війни. Але є люди і з закордону, які компенсовують всі ці негативні явища соєю теплотою, небайдужістю», – зазначив координатор проекту «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.

Волонтери з Латвії розповідають, що привезли допомогу, не тільки через гуманістичні переконання, а й через усвідомлення, що потрібно підтримати Україну в боротьбі з Росією.

«Цього агресора потрібно перемогти. По-різному Європа допомагає Україні, але на мою думку не достатньо. Потрібно привозити гуманітарну допомогу, потрібна політична підтримка, військова допомога, правдиве інформаційне висвітлення цих подій в Європі. Певна допомога є, але це маленька крапля, щоб перемогти, зупинити цього агресора… Росія, це як пацієнт. Йому потрібні уколи. Але якщо не зважати і просто гладити пацієнта по голові, то це не приведе до хорошого результату», – зазначив Атіс Клімович.