«Дорогі депутати. Волинь» № 16. Осінній спецвипуск

Знімальна група програми «Дорогі депутати. Волинь» вдруге вирушила до Верховної Ради України, щоб поспілкуватись з волинськими народними обранцями. На жаль, Сергія Мартиняка та Степана Івахіва ми не застали на робочому місці, проте поспілкувались з іншими депутатами.

Отож, в осінньому спецвипуску програми «Дорогі депутати. Волинь» ви побачите:

– Одне з ключових питань, яке обговорювали депутати в день нашого приїзду до Верховної Ради України, це відставка трьох міністрів. А саме: Олександра Квіташвілі (Міністр охорони здоров’я України), Володимира Демичишина (Міністр енергетики та вугільної промисловості України) та Сергія Квіта (Міністр освіти і науки України). Ми поцікавились позицією волинських нардепів щодо цього кадрового питання.

– Як ви розцінюєте результати місцевих виборів на Волині? Як зміняться політичні процеси у нашій області після виборів? Чи відбудеться на Волині політична монополізація? Що про це думають волинські нардепи, дивіться у сюжеті.

– Під час нашого відвідування Парламенту ми випадково зустріли депутата Волинської обласної ради Володимира Бондаря в компанії нардепа від Блоку Петра Порошенка Олексія Гончаренка. З якою метою волинський політик приїхав до Верховної Ради України, дивіться у сюжеті.

– Досить довгий час нам не вдавалось записати інтерв’ю з депутатом-списочником від «Народного фронту» Юрієм Савчуком. Проте, під час нашого другого відвідування Верховної Ради України, нам це нарешті вдалося.

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об’єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

“Дорогі депутати. Волинь” – це спільний проект Громадянської мережі ОПОРА, “Громадського. Волинь”, Громадського телебачення і проекту USAID РАДА. З програми глядачі дізнаються про діяльність та бездіяльність народних обранців, про зарплати, офіси, внутрішню “кухню”, “совковий дух” Верховної Ради України і міжнародний досвід парламентаризму.