До Луцька привезли тіла загиблих «кіборгів»

Тіла чотирьох загиблих військовослужбовців привезли на Луцький військовий аеродром.  Троє волинян та один житель Рівненщини підірвались на розтяжці на Донеччині.

Зустріти воїнів зібрались їх родичі, друзі, а також громадські активісти та представники влади у вівторок, 7 квітня.

Із чотирьох загиблих, двоє – жителі Ківерцівського району – Андрій Карпюк та Дмитро  Степанов, лучанин Юрій Чучалін та боєць з Рівненщини Дмитро Свідерський.  Бійці підірвались на розтяжці у п’ятницю, 3 квітня, неподалік Донецька.

Андрій Карпюк та Дмитро  Степанов – жителі села Суськ, що на Ківерщині. Вони служили під Авдіївкою.  У Дмитра Степанова залишилась дружина та маленька донька.

«Вони разом пішли служити. Разом отримали повістку. Одному було 25 років, а іншому 28. Служили у 81-їй бригаді. Діма Степанов був майстром вдома. Мав свою пилораму. В нього залишилась дружина та чотирьохрічна дочка. В АТО вони з листопада», – розповідає товариш Дмитра Степанова – Дмитро Володін.

Юрій Чучалін – народився у 1964 році у місті Чирчик, Ташкенська область, Узбекестан. Останнім часом проживав у Луцьку. Служив у 81-ій десантно-штурмовій бригаді.

«Не зважаючи на те, що Юра народився в Узбекестані, він був справжній патріотом України. Серед українців не завжди знайдеш таких людей, які настільки люблять свою землю», – зазначила родичка загиблого Надія.

Двадцятирічний боєць з Рівненщини Дмитро Свідерський разом з волинськими бійцями підірвався на розтяжці. Помер у Дніпропетровській лікарні 6 квітня. Його тіло повезли до Рівного у супроводі «Автомайдану України».

Юрій Чучаліна відспівуватимуть 8 квітня о 12:00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору, о 12:45 — громадянська панахида на Театральному майдані міста.