Для луцької громади і переселенців проведуть тренінги «Стійкість під час війни» Програма «Єднання заради дії»

Для луцької громади і переселенців проведуть тренінги «Стійкість під час війни» Програма «Єднання заради дії»

Українці зараз живуть в умовах невизначеності. Постійний інформаційний потік, війна та різноманітні маніпуляції можуть призвести до збільшення конфліктів та непорозумінь.  В таких умовах необхідно не тільки постійно підтримувати себе, а й вчитися навичкам, які допомагають слухати, вирішувати конфлікти за допомогою комунікації та діалогу.

Програма “Єднання заради дії” запрошує взяти участь у   триденному тренінгу “Єдина громада”  в Луцькій громаді, який відбудеться 28-30 березня.

Тренінг націлений  об’єднати місцевих мешканців та ВПО,  згуртувати їх  на шляху  вирішення проблем на місцевому рівні.

Під час спілкування та практики діалогів ви зможете отримати нові знання та навички ефективної комунікації, уникнення стереотипів та мови ворожнечі,  зустріти однодумців, а також надихнутися ідеями та готовими напрацюваннями щодо відновлення та покрокових змін у власному житті та житті громади.

Окрему увагу на тренінгах буде присвячено темі  медіаграмотності. За допомогою реальних прикладів Ви зможете  опанувати навички критичного мислення, розберете види маніпуляцій, фактів та суджень та ідентифікації можливих інформаційних впливів та дезінформації.   А спеціально розроблені практичні вправи допоможуть навчитися “розуміти медіапростір” та аналізувати інформацію для буденного та професійного життя.

Кому  буде корисним тренінг: внутрішньо переміщеним особам  віком 30+, а також мешканцям приймаючих громад.

Реєстрація на тренінг “Єдина громада” за посиланням:  https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=5uCZwdpjvkWO6-dSLAFy0YwvFodCEdhPo-30n7bjPiBURFU0Q0NPN0RWN0VWUjlMTlJZMzlGNjdGUS4u&fbclid=IwAR1dvC2f86-wrbmK-eQ0347DI98pBiT8sju72rNyy7Q_82vdFq2f-GM6-pk

Або реєстрація на тренінгза QR кодом. Про місце і час проведення тренінгів зареєстрованим учасникам буде повідомлено додатково за два-три дні до початку  на електронну адресу.

Після проходження тренінгу ви зможете взяти участь у додатковому воркшопі з розробки ініціатив для розвитку вашої громади.

Про програму «Єднання заради дії» – це дворічна програма, яка має на меті допомогти внутрішньо переміщеним особам  в Україні навчитися цінним навичкам вирішення конфліктів та адвокації задля зменшення їх вразливості  та підвищення згуртованості громад. Програма працює з наступними віковими категоріями з-поміж ВПО —  це діти від 6 до 18 років та дорослі від 30 років.

Більше можливостей від програми на сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram (@yednanniazaradydii).

Цей анонс став можливим в межах програми «Єднання заради дії», що втілюється Радою наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) разом з Благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю IREX і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США.