Діти учасників АТО та переселенців відпочивають у Замлинні

Діти учасників АТО та переселенців відпочивають у літньому таборі. Завдяки волонтерам проекту «Меценати для солдата» та інтеграційному центру «Карітас» 40 дітей віком від 11 до 18 років проведуть тиждень літніх канікул у селі Замлиння.
Серед сучасників табору є 13 вихованців Любомльського професійного ліцею. Програма відпочинку наповнена різноманітними заходами. Діти граються, слухають розповіді та спілкуються із цікавими людьми. Щодня для учасників табору заняття проводить арт-терапевт Оксана Соловей. Зокрема, у вівторок, 2 серпня діти робили картини із вовни.
«Переважно за тими малюнками, які я бачу, це якесь ресурсне місце, місце, де бували учасники: море, озеро… Або якась тваринка улюблена, яка теж додає позитиву», – ділиться спостереженнями арт-терапевт.
«Щоб діти трохи відпочили, щоб змінили оточення», – наголошує співорганізатор табору, директор інтеграційного центру «Карітас» отець Ян Бурас. Самі учасники задоволені своїм перебуванням у таборі та кажуть, що готові залишатися там «хоч місяць».