«Діти Сонця. Один день на роботі» Наталка Барташук

Наталці – 21. Вона весела, життєрадісна, вміє куховарити, любить дискотеки, поезію, сама пише вірші і мріє побувати у Туреччині. Саме там розгортаються події її улюбленого історичного роману «Роксолана». Наталка перечитала стільки книжок, що якщо розмова торкається літератури, то співрозмовник може зніяковіти від її знань.

Та це далеко не всі досягнення героїні цього фільму. Дівчина з синдромом Дауна вже мала справжній трудовий досвід. Наталка працювала покоївкою в готельному комплексі у Луцьку. Мама дівчини Людмила Барташук каже, що навіть не очікувала, що робота так позитивно впливатиме на доньку:

«Вона так ожила після перших днів роботи. Вона відчула, що вона значима, що вона потрібна. Зараз вона дуже хоче працювати. Ми їх не дооцінюємо часом. З ними не треба поводитись так, наче вони маленькі діти».

В рамках нашого проекту Наталка спробувала себе в ролі помічника бібліотекаря. Дівчина допомагала наводити лад з періодичними виданнями в читальному залі, оформляла тематичні книжкові стенди і фотовиставки у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва.