Департамент ЖКГ замовив ремонт даху будинку у чоловіка посадовиці Луцької міськради

Департамент ЖКГ замовив ремонт даху будинку у чоловіка посадовиці Луцької міськради

Житловий будинок на вул. Домни Гордіюк,47 у Луцьку. Фото ІА “Волинські Новини”

Чоловік начальниці одного з відділів Департаменту фінансів та бюджету Луцької міськради Ірини Обертас відремонтує покрівлю будинку на вулиці Домни Гордіюк, 47 у Луцьку. Загалом за роботи йому заплатять 370 тисяч гривень.

Як повідомляє “Сила правди” про це йдеться у системі публічних закупівель «Prozorro».

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради у червні провів закупівлю на капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Домни Гордіюк, 47. Переможцем у ній став підприємець Сергій Обертас. Він запропонував відремонтувати дах за 370 тис. грн.

Разом з підприємцем-переможцем участь у закупівлі взяло ще два підприємства – ТОВ «Україна Інжиніринг» та ПП «Форест-Україна». Перше з них за виконання робіт хотіло отримати трохи більше 516 тис. грн.

«Форест-Україна» запропонувало відремонтувати покрівлю всього на одну гривню дешевше за підприємця-переможця. Однак пропозицію компанії замовник відхилив через невідповідність умовам, які визначені в оголошенні про проведення тендеру, – застосували більший коефіцієнт при визначенні вартості ремонту і цінової пропозиції. Відтак, переможцем став Сергій Обертас. А 30-го червня з ним підписали угоду. За нею усі роботи він має виконати до кінця грудня цього року.

Сергій Обертас зареєструвався підприємцем 7 липня 2018-го року у селі Лище. Основна його діяльність – покрівельні роботи. Він також є власником та керівником ТОВ «Промтехдахплюс», яке зареєстрували у вересні 2020-го року у Луцьку на вул. Кафедральній, 25.

Дружина підприємця є начальницею відділу фінансів програм житлово-комунального господарства Департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради Ірина Обертас. Як повідомили «Силі правди» у цьому відділі, він займається питаннями видатків розвитку, видатками на соціальний захист населення житлово-комунального господарства міськради, а також нещодавно у них з’явилась нова функція аудиту.

Згідно з даними аналітичної системи «YouControl», ПП «Форест-Україна» зареєстроване у листопаді 2010-го року у Луцьку на вул. Вахтангова, 12. Його засновниками та власниками є Роман й Олена Олійники.

ТОВ «Україна Інжиніринг» зареєстроване 7 вересня 2006-го року у селі Гірка Полонка на вул. Горохівській, 63А. Його засновницею є лучанка Лідія Сахаревич. Керівник підприємства – Олександр Ядощук.

Нагадаємо, раніше Центр журналістських розслідувань «Сила правди» повідомляв, що фірма ексдепутата Волиньради Леоніда Стефановича відреставрує будинки Косачів у селі Колодяжне за 6,45 млн грн.

Аліна Бекерук