У Луцьку відзначили другу річницю Євромайдану

Ввечері, 21 листопада, лучани відзначили другу річницю Майдану. День Гідності – саме так називають дату, коли на майдани міст України люди вийшли на захист своєї честі, гідності, вибору майбутнього та супроти режиму Януковича.

Ініціативна група активістів Луцького Євромайдану вирішила відзначити річницю організацією Дня Гідності. Відбулася панахида, яку провів староста Свято-Троїцького собору, отець Михайло. Кількасот присутніх людей вшанували на панахиді пам`ять Героїв Небесної Сотні та загиблих бійців АТО.

Опісля організатори запропонували скуштувати майданівських бутербродів та гарячий чай. Паралельно відбувався збір підписів під звернення до Генеральної прокуратури України щодо закриття справ проти бійців 51-ї (нині 14-ї) механізованої бригади.

Щоб нагадати про дні революції у Луцьку, активістка Майдану Марія Доманська підготувала коротку збірку відео про дні Луцького Майдану.

На завершення, були організовані виступи представників влади, які прийшли до неї з Майдану, та волонтерів, які уже понад півтора роки займаються допомогою українській армії. Як пояснили організатори, вони намагалися відійти від формату типового Народного Віче і  вивести майданівські розмови у конструктив. Тому, цьогоріч спікери не виступали зі своїми монологами. Їм задавали запитання, на які вони мали дати свої відповіді, а інші присутні могли це почути. Така спільна розмова мала за мету допомогти людям зрозуміти, куди далі рухатися і мотивувати їх й в подальшому боротися за те, за що два роки тому вони стояли на Майдані.