Чи знають лучани, що таке децентралізація?

У рамках онлайн-телепередачі «Під градом змін» журналісти «Громадського.Волинь» провели опитування серед лучан. Питали, зокрема, що жителі міста знають про децентралізацію. Цікавилися також , як ця реформа позначиться на житті пересічних лучан та які у них очікування від прийдешніх змін.

Так, відповіді лучан різнилися. Серед опитуваних дуже небагато людей повністю розуміли суть поняття «децентралізація». А ті, хто розуміли, не завжди могли передбачити вплив цього процесу на власне життя.

Показово, однак, що лучани, які не до кінця розібралися у суті реформи, переконані у її позитивному впливі на ситуацію у державі загалом, та окремих регіонів зокрема.
Люди очікують стабільності, і сподіваються, що реформа допоможе її досягти.

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюється на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходить у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складатиметься із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області.

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їх вирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства через комунікаційний майданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»