Через візит до хати судді Ковтуненка ведеться слідство

Візит до місця проживання судді Луцького міськрайонного суду Віталія Ковтуненка продовжується слідством. Про це стало відомо у середу, 15 липня, від адвоката власниці будинку, де проживає суддя, Ярослава Богачука.

Нагадаємо, що 19 травня  2015 року Ольга Таран на підставі права власності на будинок, в якому проживає суддя Віталій Ковтуненко та його дружина суддя Волинського окружного адмінсуду Віра Смокович, відвідала свій будинок. Ця нерухомість вона заклала у кредит. Згодом банк наклав на нього арешт та продав на торгах тещі Ковтуненка  Вірі Смокович. Проте Ольга Таран уже кілька років судиться із матір’ю судді та її зятем, адже вважає, що торги пройшли незаконно, а їх організатори зробили усе, щоб вона не могла викупити свій будинок. За словами Таран, права власності теща Ковтуненка так і не набула, а усі жителі  цього будинку проживають там незаконно. Тож, вона вирішила нанести візит до свого дому та робила спроби потрапити усередину.

На запитання до Віталія Ковтуненка, чи подавав він заяву у міліцію щодо візиту до будинку, в якому він проживає, той заявив, що це не має ніякого відношення до судового спору між ним, його тещею та Таран. Проте заява в міліцію на Ольгу Таран та її адвоката Ярослава Богачука таки була написана. Це підтвердив сам адвокат. У вівторок, 14 липня йому надійшла повістка про виклик до слідчого щодо інциденту, який трапився у домі (наразі невідомо до рішення судів) чи то Ковтуненка, чи то Таран. Хто ж саме написав заяву невідомо.

Окрім цього, Богачук повідомив, що судді Віталій Ковтуненко та Віра Смокович поскаржилися до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про те, що, мовляв, Богачук спільно із Ольгою Таран ламали паркан у дворі дому та били там вікна.

Нагадаємо, що суддя Вітіій Ковтунеко відзначився тим, що судив активістів Луцького Євромайдану. Також активісти «Самооборони Волині» зафіксували його на порушенні правил дорожнього руху. Через це проти Ковтуненка відкрите дисциплінарне провадження Вищою радою юстиції. Щоправда, воно відкрите уже понад рік.