Чеченця оштрафували на 20 тисяч за пропозицію хабаря волинським прикордонникам

Чеченця оштрафували на 20 тисяч за пропозицію хабаря волинським прикордонникам

Фото з сайту «AgroPolit.com».

Уродженця Чеченської Республіки Російської Федерації, який їхав з Польщі в Україну, заплатить 20 400 гривень штрафу за спробу дати хабар прикордонниці на митному посту «Ягодин».

За інформацією “Сили правди” такий вирок виніс суддя Любомльського районного суду Сергій Шеремета 26 травня 2021 року.

24 травня Юсуп Расаєв перетинав польсько-український кордон через митний пункт «Ягодин», що в селі Старовойтове на Ковельщині. Щоб потрапити в Україну, він мав здати ПЛР-тест на коронавірус не більш ніж за 72 години до перетину кордону.

Проте відповідної довідки чоловік не мав, тож вирішив запропонувати хабар держслужбовиці. Він поклав 100 євро у документи і віддав їх на перевірку прикордонниці, яка від грошей відмовилася і викликала поліцію, тож безперешкодно перетнути кордон Юсупу Расаєву не вдалося.

Свою провину громадянин Росії визнав і уклав з прокурором відповідну угоду, якою погодився на штраф. Любомльський суд виніс вирок у справі вже через два дні після правопорушення. Расаєва зобов’язали сплатити штраф розміром 20 400 гривень, а 100 євро, що на момент спроби дати хабар становили 3 348 гривень, конфіскували у власність держави.

Нагадаємо, напередодні «Сила правди» підготувала рейтинг найбільших корупційних справ 2020-го року на Волині.

Марія Смик