Розділ, у якому «Громадське.Волинь» просить своїх читачів і глядачів допомогти тому, хто цього найбільше потребує


Кошенятам, яких знайшли у ящику на дорозі, шукають господарів

  • 23.07.2018
Лучанин Роман Ласкаржевський їхав серед ночі на вулиці Потебні і помітив на тротуарі підозрілий ящик. Коли він заглянув туди, то був неприємно вражений.
65

Допомогти волинському музиканку Шишкіну

Увечері, 13 квітня, син відомого волинського музиканта Сергія Шишкіна Сергій повідомив у мережі Facebook, що його батько потрапив до реанімації Володимир-Волинської центральної районної лікарні із підозрою на інсульт. Музикант потребує допомоги.
119

8-річна лучанка, яка нині перебуває в реанімації, потребує негайної допомоги

  • 20.03.2017
8-річна лучанка Діана Шабала, у якої лікарі діагностували доброякісну пухлину, потребує термінової допомоги. Наразі дитина перебуває у реанімації.
44

14 січня під час концерту «Різдвяна зірка» збиратимуть кошти на лікування Мар`яни Коледюк

На Волині в рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації стартує річний благодійний марафон, спрямований на збір коштів для допомоги дітям з обмеженими можливостями, які потребують хірургічного втручання. Початком марафону стане благодійний концерт «Різдвяна зірка», який відбудеться 14 січня 2017 року о 19:00 в приміщенні Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.
7

«Як виздоровію, то подякую людям, які допомагали», – 10-річний Микита

  • 13.10.2016
10-річний Микита Музичка бореться із страшною хворобою - пухлиною середньо - задніх відділів головного мозку. Хлопчик вже пройшов чотири хіміотерапії, та потребує подальшого лікування за кордоном, вартість якого - 40 тисяч євро.
29

10-річний лучанин потребує допомоги

  • 06.10.2016
10-річному Микиті Музичці потрібна допомога. Хлопчик бореться із страшною хворобою - пухлиною середньо-задніх відділів головного мозку. Лікувальні рекомендації: подальші лікування в дитячого онколога (променева і хіміятерапія).
3

Волинському волонтеру збирають гроші на лікування

26 вересня волинський волонтер Валерій Ліщина постраждав в ДТП на Київщині. Нині стан Валерія стабільний, він прийшов до тями, але лікарі не роблять жодних прогнозів,- йдеться на сторінці Автомайдану в мережі Facebook.
8

Онкохворому «айдарівцю» збирають кошти на лікування

Бійцю батальйону «Айдар» Олегу «Сармату» Твердохлібу збирають кошти на лікування. Лікарі діагностували в військовослужбовця 4-ту стадію раку.
5

Допоможіть врятувати життя 19-річному волинянину

19-річному волинянину Василю Шишолику потрібна допомога. Хлопцю необхідна трансплантація нирки. Білоруські лікарі погодилися провести операцію і наразі чекають донора нирки. Проте, вартість операції - 60 тисяч американських долларів. Таких грошей сім’я хлопця немає.
6

Допоможіть придбати інвалідний візок для дитини!

Просять пожертвувати кошти на придбання дитячого інвалідного возика для Саши Задрейка. Про це повідомляє луцький волонтер Олег Редько.
3