Розділ, у якому «Громадське.Волинь» просить своїх читачів і глядачів допомогти тому, хто цього найбільше потребує


Врятуємо донечку, в неї лейкоз. Дівчині з Волині треба допомога

19-річній Юлії Стефанській із села Підгайці на Волині збирають допомогу на лікування. Юлія Стефанська із Підгайців бореться з важкою хворобою. У Юлі діагностували гострий лімфоїдний лейкоз Б типу.
0

В родини поліцейських згорів будинок

У родині поліцейських офіцерів громад Волині трапилась біда‼️ У нашого колеги, поліцейського офіцера громади Головненської ТГ, капітана поліції Ігоря Мелюха згорів будинок, що в с. Згорани. Без даху над головою залишилось п’ятеро людей: Ігор з дружиною, маленькою дитиною та його батько з мамою.
0

Хлопець із вадами серця шукає допомоги на операцію

20-річний лучанин Петро Буренко дізнався у свої 20 років, що має вроджені вади серця. Його життя під загрозою. Аби врятувати хлопця, необхідно зробити операцію вартістю 100 тисяч гривень.
0

Кошенятам, яких знайшли у ящику на дорозі, шукають господарів

  • 23.07.2018
Лучанин Роман Ласкаржевський їхав серед ночі на вулиці Потебні і помітив на тротуарі підозрілий ящик. Коли він заглянув туди, то був неприємно вражений.
0

Допомогти волинському музиканку Шишкіну

Увечері, 13 квітня, син відомого волинського музиканта Сергія Шишкіна Сергій повідомив у мережі Facebook, що його батько потрапив до реанімації Володимир-Волинської центральної районної лікарні із підозрою на інсульт. Музикант потребує допомоги.
0

8-річна лучанка, яка нині перебуває в реанімації, потребує негайної допомоги

  • 20.03.2017
8-річна лучанка Діана Шабала, у якої лікарі діагностували доброякісну пухлину, потребує термінової допомоги. Наразі дитина перебуває у реанімації.
0

14 січня під час концерту «Різдвяна зірка» збиратимуть кошти на лікування Мар`яни Коледюк

На Волині в рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації стартує річний благодійний марафон, спрямований на збір коштів для допомоги дітям з обмеженими можливостями, які потребують хірургічного втручання. Початком марафону стане благодійний концерт «Різдвяна зірка», який відбудеться 14 січня 2017 року о 19:00 в приміщенні Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.
0

«Як виздоровію, то подякую людям, які допомагали», – 10-річний Микита

  • 13.10.2016
10-річний Микита Музичка бореться із страшною хворобою - пухлиною середньо - задніх відділів головного мозку. Хлопчик вже пройшов чотири хіміотерапії, та потребує подальшого лікування за кордоном, вартість якого - 40 тисяч євро.
0

10-річний лучанин потребує допомоги

  • 06.10.2016
10-річному Микиті Музичці потрібна допомога. Хлопчик бореться із страшною хворобою - пухлиною середньо-задніх відділів головного мозку. Лікувальні рекомендації: подальші лікування в дитячого онколога (променева і хіміятерапія).
0

Волинському волонтеру збирають гроші на лікування

26 вересня волинський волонтер Валерій Ліщина постраждав в ДТП на Київщині. Нині стан Валерія стабільний, він прийшов до тями, але лікарі не роблять жодних прогнозів,- йдеться на сторінці Автомайдану в мережі Facebook.
0