Начальник Волинського ОУЛМГ Кватирко повинен бути звільнений

Повністю підтримаю вимоги громадських активістів Волині - начальник Волинського ОУЛМГ Кватирко повинен бути звільнений!
0

Добровільність при створенні ОТГ – основа для нової карти країни чи невдалий жарт?

Відповідь на це питання і допоможе сформувати нові варіанти перспективних планів формування територій громад областей, за що сьогодні взялися у столиці.
0

Не страшно вмерти, страшно жити у муках

Так кажуть ті, хто терпить пекельний біль у зв’язку з важкою невиліковною хворобою.
0

Вирішити екологічну проблему смороду в Луцьку за короткі терміни можливо!

  • 29.07.2019
Пам'ятаю як позаминулого тижня Олександр Гуч повідомив про проблему зі смородом в місті та запросив на виступ щодо вирішення екологічної проблеми.
0

Тимчасове керівництво Луцька вперто ігнорує та порушує Статут територіальної громади

Тимчасове керівництво #Луцьк вперто ігнорує та порушує Статут територіальної громади та право лучан на #прямадемократія
0

Рішення ради повинні слугувати інтересам громади, а не комусь одному

Я як депутат не хочу і не буду брати участь у обхідних «схемах», внаслідок яких громада не доотримає значні кошти в бюджет!
0

FAQ у Луцьку про президентські вибори

Я займався цим у таксі, у підвалі, на даху, на природі, на виставці, на складі, у торгових центрах і кафе... де тільки я не говорив із людьми про президентські вибори за останній місяць. Причому вже десь з Нового року я не починаю розмови на політичні теми. Говорити про вибори пре людей, які політикою раніше мало цікавилися.
0

Ну давайте подумаємо!

Один із найпопулярніших кандидатів у президенти закликає нас думати. То давайте подумаємо. В цьому блозі подумаємо про те, як перемога 3 основних претендентів на крісло президента може вплинути на волинські "розклади" та важливі для Волинської області галузі. Для узагальнення візьмемо 4 напрямки: кадрові ротації, децентралізація&місцеві ради, ліс&корисні копалини.
0

Хто вони: типові виборці топ-4 кандидатів у президенти?

Цікава інфографіка від НВ про те, хто є типовим виборцем для топ-кандидатів. Хочу розписати трохи більш суб’єктивну річ: у форматі блогу узагальнити типових виборців ТОП-4 кандидатів серед моїх друзів та знайомих із Луцька. Це зовсім не репрезентативно та дуже узагальнено. До того ж я сформував своє бачення на основі пояснень тих, хто готовий зрозуміло пояснити свою позицію і взагалі говорити на такі теми зі мною. Але все ж, принаймні буде про що подумати)
0

Статут громади: шлях до еволюції

Нещодавно довелось почути слова «не бачу користі від статуту територіальної громади і не розумію, чому його розробці потрібно приділяти стільки часу».Спочатку прийшло обурення, адже ми, як Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії,  про значення такого документу «кричимо» на усіх зустрічах і з різних позицій. Пізніше зрозуміли, що варто більше часу приділяти поясненню та просвітництву, а отже пошуку аргументів для усвідомлення ваги такого статуту.
0