Про інтернет, “закладки” і наркотики

  • 30.04.2020
Одного звичайного дня я сидів собі, пив чай та дивився у вікно. За склом був звичайний «карантинний» ранок - порожній двір, і де-не-де «пропливали» перехожі. Єдине, що привертало мою увагу, – це мізансцена типового двору: троє підлітків, які нервово сіпалися туди-сюди біля великих кущів і первіснообщинним методом, з допомогою палиць і каменів, щось нестримно викопували в різних місцях землі.

Про коронавірус, карантин та місцеві вибори

Людей сьогодні турбує два питання: як вберегтись від коронавірусу та яке буде життя після пандемії. А політиків в Україні турбує ще й третє питання – що буде з місцевими виборами, які мають відбутися в кінці жовтня. І для такого хвилювання є ряд причин. Рейтинг партії влади просідає, центральна влада робить хаотичні кроки в боротьбі з коронавірусом та намагається послабити місцеві бюджети перекладаючи на них велику частку своїх обов'язків, незакінчена реформа децентралізації і т.д.

Начальник Волинського ОУЛМГ Кватирко повинен бути звільнений

Повністю підтримаю вимоги громадських активістів Волині - начальник Волинського ОУЛМГ Кватирко повинен бути звільнений!

Добровільність при створенні ОТГ – основа для нової карти країни чи невдалий жарт?

Відповідь на це питання і допоможе сформувати нові варіанти перспективних планів формування територій громад областей, за що сьогодні взялися у столиці.

Не страшно вмерти, страшно жити у муках

Так кажуть ті, хто терпить пекельний біль у зв’язку з важкою невиліковною хворобою.

Вирішити екологічну проблему смороду в Луцьку за короткі терміни можливо!

  • 29.07.2019
Пам'ятаю як позаминулого тижня Олександр Гуч повідомив про проблему зі смородом в місті та запросив на виступ щодо вирішення екологічної проблеми.

Тимчасове керівництво Луцька вперто ігнорує та порушує Статут територіальної громади

Тимчасове керівництво #Луцьк вперто ігнорує та порушує Статут територіальної громади та право лучан на #прямадемократія

Рішення ради повинні слугувати інтересам громади, а не комусь одному

Я як депутат не хочу і не буду брати участь у обхідних «схемах», внаслідок яких громада не доотримає значні кошти в бюджет!

FAQ у Луцьку про президентські вибори

Я займався цим у таксі, у підвалі, на даху, на природі, на виставці, на складі, у торгових центрах і кафе... де тільки я не говорив із людьми про президентські вибори за останній місяць. Причому вже десь з Нового року я не починаю розмови на політичні теми. Говорити про вибори пре людей, які політикою раніше мало цікавилися.

Ну давайте подумаємо!

Один із найпопулярніших кандидатів у президенти закликає нас думати. То давайте подумаємо. В цьому блозі подумаємо про те, як перемога 3 основних претендентів на крісло президента може вплинути на волинські "розклади" та важливі для Волинської області галузі. Для узагальнення візьмемо 4 напрямки: кадрові ротації, децентралізація&місцеві ради, ліс&корисні копалини.