Я ще досі рахую зміни… Я знаю, коли моя рота на вулиці

  • 15.12.2017
Щось напередодні річниці мені не йметься. Багато з тих хто звільнився просто забули патрульку як страшний сон. Максимум хтось спромігся написати прощальний пост і все.  А мені щось не йметься... Не знаю як хто, а я ще досі рахую зміни, я знаю коли моя рота на вулиці.
0

Воля

Про роботу патрульним, волю після служби і думки з приводу...
261

Трішки про хороші практики Устилузької громади

Трішки про хороші практики в ОТГ захотілось мені написати. Але те, від чого радію найбільше, що є про кого писати і є ті, хто на це надихає 
34

Як держава “віддячує” добровольцям

Доброволець батальйону «Донбас» волинянин Богдан Пташник, який у травні 2014 року у бою під Карлівкою Донецької області був важкопоранений, розповів, що 29 листопада невідомі чоловічки у чорному спробували його викрасти.
178

Євробляхи. Розвіювання ФБшних міфів.

Привіт вам, люди добрі та не дуже. Безліч віртуальних списів зламано в обговоренні проблеми «євроблях» в Україні. На моє велике здивування, гострота публічного обговорення не пішла на спад після пікового стану під час блокування ВР, і тема продовжує стабільно бути в топі обговорень. Принаймні в моїх друзів та знайомих по ФБ. В тому числі актуальною вона є й для мене, інакше б я не сідав за цю писанину.
457

Ініціативи мешканців Луцька – інструмент бюджету участі

З 2015-го року у Луцьку діє Програма підтримки ініціатив жителів міста Луцька. Ідею підглянули у польському місті Торунь і вже третій рік поспіль активно впроваджують у обласному центрі Волині.
5

Чи буде «легкою» реформа освіти на місцях?

Сьогодні про реформу освіти не чув тільки лінивий. Комусь подобається, а комусь не подобається. А я скажу так – новий ЗУ «Про освіту» дуже потрібний.
50

Готуються до «дерибану»?

На найближчому сесійному засіданні Волинська обласна рада розглядатиме программу «Власний дім» на 2018-2020 рік.
247

Луцька міськрада прийняла новий порядок акредитації журналістів із врахуванням рекомендацій ІМІ

Виконуючий обов’язки міського голови Луцька Григорій Пустовіт 1 листопада своїм розпорядженням прийняв новий Порядок акредитації журналістів та інших працівників ЗМІ у Луцькій міській раді з урахуванням рекомендацій ІМІ.
11

Хабарник з волинської податкової звільнився за власним бажанням

Справа заступника начальника Головного управління ДФС в області Руслана Вандьо, якого ще у лютому 2015 спіймали на хабарі, й досі не дійшла логічного кінця.
72