Як самоорганізація допомагає розвивати Україну?

Щоб вирішувати актуальні проблеми своєї громади і тим самим розвивати її, не обов’язково бути чиновником чи депутатом. Як цього досягнути?

ТОП 5 ініціатив Волинського Інституту Права у 2021-му році

Проєктів було чимало і в кожному ми віддавались на повну. Водночас, продовжуючи традицію започатковану у 2018-му, не обійдеться без визначення ТОП 5 наших найважливіших минулорічних ініціатив. Тому, як то кажуть, поїхали!

Як правильно оприлюднити рішення ради і виконкому на офіційному сайті місцевої ради

Серед величезного обсягу публічної інформації найбільш вагомими, а відповідно найчастіше запитуваними, є рішення органів влади. На рівні місцевого самоврядування йдеться про рішення колегіальних органів влади, як-то ради та виконавчого комітету, та розпорядження голови.

Чому журналістика запалила мене і спопелила?

Немає жодного журналіста, якого б не послали на три букви, або якому б, як мінімум, не нахамили…

Чому патрульний не безсмертний?

Відразу попереджаю, всі фанати говорити "А ми 20 діб без сну валили і не жалілись" І решта, які цим кічаться, валіть в дупу. Це не про Ваші "героїчні" часи, а про людське ставлення до людей. І це не про "нових" і "старих", зараз теж вистачає адептів "нас човпуть, а ми крєпшаєм".

Про інтернет, “закладки” і наркотики

  • 30.04.2020
Одного звичайного дня я сидів собі, пив чай та дивився у вікно. За склом був звичайний «карантинний» ранок - порожній двір, і де-не-де «пропливали» перехожі. Єдине, що привертало мою увагу, – це мізансцена типового двору: троє підлітків, які нервово сіпалися туди-сюди біля великих кущів і первіснообщинним методом, з допомогою палиць і каменів, щось нестримно викопували в різних місцях землі.

Про коронавірус, карантин та місцеві вибори

Людей сьогодні турбує два питання: як вберегтись від коронавірусу та яке буде життя після пандемії. А політиків в Україні турбує ще й третє питання – що буде з місцевими виборами, які мають відбутися в кінці жовтня. І для такого хвилювання є ряд причин. Рейтинг партії влади просідає, центральна влада робить хаотичні кроки в боротьбі з коронавірусом та намагається послабити місцеві бюджети перекладаючи на них велику частку своїх обов'язків, незакінчена реформа децентралізації і т.д.

Начальник Волинського ОУЛМГ Кватирко повинен бути звільнений

Повністю підтримаю вимоги громадських активістів Волині - начальник Волинського ОУЛМГ Кватирко повинен бути звільнений!

Добровільність при створенні ОТГ – основа для нової карти країни чи невдалий жарт?

Відповідь на це питання і допоможе сформувати нові варіанти перспективних планів формування територій громад областей, за що сьогодні взялися у столиці.

Не страшно вмерти, страшно жити у муках

Так кажуть ті, хто терпить пекельний біль у зв’язку з важкою невиліковною хворобою.