Відмиваня коштів в Любешові через початкові школи та ліцеї

На жаль, на сьогоднішній день корупцією нікого не здивуєш, але, як виявилось, ласі до наживи держслужбовці, не нехтують можливістю обікрасти наших з вами дітей. Так, в свою чергу, на державних закупівлях «Відділ освіти, молоді та спорту любешівської районої державної адміністрації» та «Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради» зробили дуже «мудру» схему.
263

Помилка на 1,5 мільйона

Посадовці Луцької міської ради замовили виготовлення проектної документації на реконструкцію РАЦСу за півтора мільйона гривень. Послугу із розроблення  проектної документації замовили у одеського архітектора без оголошення тендеру.
622

Генеральна прокуратура України зливає справу Вандьо?

Вже три засідання у резонансній справі про хабарництво волинських податківців не відбулося через відсутність представників прокуратури.
100

Маніпулятивні та неКоректні заголовки волинських медіа

Заголовок у тексті, безумовно, має привертати увагу читача. Однак зловживання перебільшеннями у заголовках або ж  перекручення слів так, що заголовок не відповідає змісту новині, призводить до маніпуляцій.  То, гонитва за кількістю переглядів не повинна ставати на заваді чесності перед читачами.
268

Про заплив через Босфор

Обіцяла поділитися всіма емоціями і враженнями - ділюся:
72


Достовірних джерел більше, аніж сумнівних: на які джерела посилаються волинські сайти

Волинські медійники активно використовують cоцмережі, але не завжди посилаються на достовірні джерела інформації з Facebook, - такі дані моніторингу стандарту достовірності Інституту масової інформації, який проводився з 4 червня 2018 року.
48

Голодні комарі, блудні діти і поліський рай

У великі травневі вихідні ми з моїми друзями, які люблять блукати новими просторами Волині та загалом досліджувати природу, відправилися у справжні хащі волинського важко прохідного Полісся. Тож, хочу поділися з вами кількома враженнями від прожитого на суші-болоті-ріці.
198

Волинські аудитори обіцяють перевірити закупівлі Волинської поліції охорони

Управління Західного офісу Державної аудиторської служби пообіцяло перевірити закупівлі Волинського управління поліції охорони. Про це аудитори повідомили у відповіді на звернення ГО «Центр журналістських розслідувань «Сила правди».
77

Справа Сергія Шемейка: кращий захист – це напад

Сергій Шемейко, екс-заступник начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області, якого у 2016-ому впіймали на хабарі продовжує «відбиватись». Держслужбовець брав гроші за безперешкодну реєстрацію будівництва, що відбувалося з порушеннями.
146