Хабарник з волинської податкової звільнився за власним бажанням

Справа заступника начальника Головного управління ДФС в області Руслана Вандьо, якого ще у лютому 2015 спіймали на хабарі, й досі не дійшла логічного кінця.
20

«Час розкидати каміння, час збирати каміння»

Сьогодні кожна територіальна одиниця відчула вплив тих знакових реформ, які впроваджуються на рівні держави. Напевне, найголоснішою та найбільш відчутною при цьому є реформа децентралізації, успіхи від якої так яскраво висвітлюються та обговорюються, мовляв «не об’єднуючись втрачаєте».
108

Як вирубати ліс у заказнику і не понести відповідальності. Майстер-клас від Ківерцівського лісгоспу 

У 2016 році вирубали понад 23 гекртари лісу на території заказника, а в 2017, щоб замести сліди і уникнути відповідальності, через суд «зменшили» заповідну площу.
132

Мешканці Турійська кличуть на допомогу!

У них знову екологічна біда - спершу відходи з ветсанзаводу, тепер сморід із місцевого ТзОВ "Агротехніка". Вже котрий день вони блокують дорогу, що веде до комбікормового заводу.
97

«Факапи» в стилі джаз або як провести культурний захід в Луцьку і не почати ненавидіти людей

Перш за все цей довгий текст не заради критики когось, буду максимально уникати прізвищ, посад, тощо, щоб нікого не образити, думаю "герої" і так знають, що про них думаю. І звісно точно не для того щоб описати як важко щось організовувати в Луцьку. Не мета тексту і виправдання чи отримання слів підтримки. Задум цього лонгріду був для того щоб викликати позитивні емоції, щоб любителі джазу посміялись разом з нами, оргами, над нашими помилками, а ми як організатори більше їх не повторювали б. Але найважливіше це рекомендації для всіх організаторів, щоб не наступали на наші граблі, тому перш за все сприйміть це як методичку як інколи не варто робити, коли робите в Луцьку культурну подію.
62

Суми і Луцьк: що об’єднує децентралізаційні процеси в областях?

В рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» журналісти із різних областей України мали змогу побувати в Сумській області, ознайомитися там із процесом децентралізації.
37

Кругова порука санітарних рубок

У Ківерцівському лісі на Волині вирізали майже півтори сотні дубів. Рубку назвали санітарною вибірковою, документи відводу знищили, або їх взагалі не було. А правоохоронці кажуть, що підстав для внесення в ЄРДР нема.
543

Тендери по-луцьки: яка ціна вершкового масла?

Після порівняння закупівельних цін на продукти харчування, які постачаються в дитячі садочки м. Луцька та м. Рівне, вирішила детальніше проаналізувати тендери на ці продукти та з’ясувати, чому у нас з рівненчанами така різниця в цінах. Розпочала з масла вершкового: закупівельна ціна м. Луцька – 135грн./кг м. Рівне – 85грн./кг. Для аналізу використовувала відкриту інформацію з сайту ProZorro про закупівлі на 2017 рік.
358

Карпук йде? Що чекає «Лісову пісню»?…

Наприкінці минулого року на одній із постійних комісій Волинської обласної ради розглянули питання про припинення повноважень директора комунального санаторію «Лісова пісня» Віктора Карпука у зв'язку з тим, що у нього збіг термін кортракту. Обов'язки керівника тимчасово доручили його заступниці Руслані Дибель.
312

Як у Луцьку провести повні перевибори?

Політичні розбірки у Луцькій міській раді ніяк не дійдуть до якогось логічного завершення. Весь цей процес «перетягування владного каната» супроводжується інформаційними маніпуляціями з обох сторін та фб-істериками типу «все пропало» та «кругом зрада».
61