Батальйон «Монако-2»: нардеп Палиця майже місяць був за кордоном під час війни

Батальйон «Монако-2»: нардеп Палиця майже місяць був за кордоном під час війни

Народний депутат з Луцька Ігор Палиця, лідер партії «За Майбутнє» з початком війни майже зник з інформаційного простору. Лише у квітні він дав інтерв’ю телеканалу «1+1», але згодом знову зник з екранів телевізорів. З’ясувалося, що Ігор Палиця двічі виїжджав за кордон під час війни: його не було в Україні з 18 липня по 10 серпня. У цей період він нібито побував на віллі у Каннах, яка ще з 2019 року перебуває у власності його родини.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні «Української правди» «Батальйон “Монако” 2. Українські елітні біженці на Лазурному узбережжі».

Розкішну віллу з басейном журналістам вдалося знайти завдяки фотографіям, які опублікувала його донька Марія у соціальній мережі Instagram уже після повномасштабного вторгнення Росії. На її території журналісти з дрона помітили декілька автівок, накритих чохлами.

«Депутат Палиця, за словами співрозмовників «Української правди» у політичних колах, перебував на цій віллі на початку серпня. Джерела у правоохоронних органах повідомили, що депутат Палиця двічі виїжджав за кордон за час воєнного стану», – зазначив журналіст Михайло Ткач. 

За даними «Української правди» у правоохоронних органах, Ігор Палиця залишив Україну 18 липня і повернувся 10 серпня.

Нагадаємо, «Сила правди» розповідала, що Ігор Палиця з початку року і до червня пропустив 348 із 715 голосувань у Верховній Раді. Торік «Сила правди» також розповідала який бізнес мав би задекларувати політик та як він його розбудовував впродовж років. А нещодавно його компанії вирішили повернути у комунальну власність Луцька місцевий стадіон «Авангард», утримання якого дорого обійдеться місту, тим більше в умовах війни.

 

Сила Правди